Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Moderné lustre - Brilliant

Vendor 7
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Moderné lustre do každej miestnosti


Už ste boli niekedy v dome alebo v byte, kde by nebol aspoň jeden stropný luster? Len veľmi ťažko nájdete takýto príbytok. Luxusné lustre sú fenoménom a pravdepodobne tomu nebude inak ani v nasledujúcich rokoch. Tento typ osvetlenia dodáva miestnosti eleganciu a zároveň poskytuje funkciu kvalitného hlavného osvetlenia miestnosti. V našej ponuke nájdete rôzne možností pre luster do obývačky, luster do spálne, detskej izby alebo kuchynské lustre pre spojenie kuchyni a jedálne. Okrem rozdelenia podľa miestností, máme taktiež pripravené typové rozdelenie, v ktorom môžete nakupovať klasické (drevené), retro (vintage a rustikálne lustre) a moderné a luxusné prevedenia (dizajnové, Tiffany vitrážové a krištáľové lustre) prevedenia. A práve na lustre moderné, sa pozrieme v nasledujúcej kategórii.


Moderné lustre


Je nutné povedať, že naša ponuka v sebe zahrňuje rôzne farebné, materiálové (drevené, plastové, kovové, sklenené) a dizajnové prevedenia (na lanku, na reťazi, prisadené).


Veríme, že si každý príde na svoje a vďaka tejto variabilite budete môcť aj vy efektívne nakombinovať osvetlenie s vašim interiérovým dizajnom.


Kuchyňa a jedáleň


Ako sme už spomínali, naša kategória sa zameriava na každú oblasť vašej domácnosti. Premýšľate nad novým hlavným svetlom do kuchyne a neviete sa rozhodnúť? Nie je problém, pozrite sa na naše moderné lustre do kuchyne! Alebo máte kuchyňu spojenú s jedálňou a chceli by ste honosný luster nad jedálensky stôl presne tak, ako ste to vždy videli v Holywoodskych filmoch? Nakupujte moderné lustre do jedálne!


Obývacie miestnosti


Vaše staré stropné svetlo v obývačke už neladí s vašim interiérovým dizajnom? Prezrite si naše moderné lustre do obývačky. Chcete oživiť vašu spálňu po svetelnej stránke? Práve moderné lustre do spálne vám zabezpečia každodenné prebúdzanie pod kráľovským osvetlením!


Moderné LED lustre sú známe pre svoju šetrnosť voči spotrebe energie a dlhú životnosť (odhaduje sa až 50 000 svetelných hodín). Pokiaľ sa jedná o závesné svietidlá moderné, LED technológia je tou správnou cestou aj z dlhodobého hľadiska.


Tak neváhajte a nakupujte moderné osvetlenie obývačky, spálne, kuchyne a jedálne už dnes! V príapde, že chcete na tomto honosnom type osvetlenia trochu ušetriť, môžete navštíviť aj našu akciovú ponuku!

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i