Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

WiZ, osvetlenie na každodenný život

O značkách

Tatiana

Inteligentné osvetlenie WiZ sa prispôsobí vášmu životnému štýlu a vytvorí tú správnu atmosféru na každý okamih vášho dňa. Vyniká svojou jednoduchou inštaláciou a intuitívnym ovládaním, rovnako tak aj širokou ponukou produktov.

Inteligencia a jednoduchosť sa v prípade WiZ priťahujú. Predstavujeme vám osvetlenie WiZ, ktoré zmení váš domov na inteligentný a rozžiari ho presne tak, ako to zrovna potrebujete.

Ako začať a inštalovať

WiZ pracuje s myšlienkou, že skvelé osvetlenie nepotrebuje manuál. Zapojenie a používanie svetiel WiZ je hračkou. Stačí len zaskrutkovať žiarovku alebo zapojiť svietidlo. Aplikácia Wiz Connected vás hravo prevedie celou inštaláciou a ukáže vám všetky výhody tohoto osvetlenia Následné ovládanie svetiel je taktiež veľmi jednoduché. Používať môžete zmienenú mobilnú aplikáciu, ovládač WiZmote alebo vlastný hlas. Osvetlenie WiZ je navyše kompatibilný s väčšinou ekosystémov inteligentnej domácnosti, ako je Google Home, Siri alebo Alexa. 

Široká ponuka produktov

Vyberajte zo širokého portfólia produktov, od štandardných LED žiaroviek, cez štýlové filamentové žiarovky, až po stropné svietidlá a špeciálne príslušenstvo. Je len na vás, čím začnete.


V čom WiZ vyniká?

Osvetlenie WiZ je inteligentné a jednoducho sa používa. Získa si vás aj svojou flexibilitou, širokou ponukou produktov a prepracovanou aplikáciou. 

Zamilujte si niektoré z jeho funkcií:

  1. Úprava scén. Zútulnite svoj domov, keď je zrovna čas na rodinnú večeru alebo doprajte svojim hosťom neopakovateľný zážitok z návštevy. Osvetlení Wiz vám s tým hravo pomôže.
  2. Ovládanie odkiaľkoľvek. Ste v práci a zabudli ste zhasnúť? Žiadny problém, WiZ môžete prenastaviť, aj keď ste preč. 
  3. Časové rozvrhy. WiZ bude nasledovať váš denný režim, prípadne aj režim ďalších členov vašej domácnosti. 
  4. Cirkadiánny rytmus. Automaticky sa prispôsobí dennej dobe, nie je nutné ho nijako kontrolovať. Osvetlenie Wiz vám pomôže s prebúdzaním a načerpaním energie pri raňajkách, vašim deťom pomôže sústrediť sa na domáce úlohy. Na konci rušného dňa vám poskytne správne svetelné nastavenie na čítanie alebo relaxáciu. 
  5. Sledovanie spotreby elektrickej energie. Spotrebu energie svojich svetiel budete mať pod kontrolou vďaka prehľadným štatistikám priamo v mobilnej aplikácii. 

Používať WiZ sa naučia všetci členovia domácnosti. Inštalácia je mimoriadne intuitívna a jednoduchá. Okrem samotných svietidiel nepotrebujete žiadny dodatočný hardware, osvetlenie WiZ si vystačí len s vašou Wi-Fi sieťou. Jednoduché je aj následné ovládanie. Navodenie tej pravej domácej pohody skrátka nikdy nebolo jednoduchšie. 


Autor článku:

Tatiana
Tatiana Špecialista zákazníckeho servisu

Tatiana nie je len špecialistkou zákazníckeho servisu, ale tiež fanúšikom moderného LED osvetlenia. Vo svojich článkoch vám poradí ako ušetriť elektrinu alebo ako správne vybrať žiarovku. Tiež vám poskytne množstvo tipov ako dokonale osvetliť váš dom aj záhradu.

Zľavy, novinky, inšpirácie

Prihláste sa k odberu newsletteru a nič vám neutečie.

Spýtajte sa na čokoľvek

Pavla

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

02 33 456 870(Po-Pia, 7-18:00 hod.)

Spýtajte sa
 
   
  
 
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i