Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Prisadené žiarivky - Paul Neuhaus

Vendor 3
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Prisadené žiarivky - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Prisadené žiarivky a podlinkové svietidlá


Žiarivky LED sú veľmi populárne (najmä) v pracovných priestoroch, ale svoje uplatnenie nájdu aj v domácnosti, presnejšie v kuchyni ako podlinkové LED svietidlá. Jedná sa o svetlá, ktoré v sebe majú zabudované dlhé LED žiarivkové trubice, pričom dokážu poskytnúť veľa intenzívneho svetla a popritom zaberajú málo priestoru. LED podlinkové svietidlo spotrebuje omnoho menej elektrickej energie ako staršie osvetlenie, v ktorom bola klasická žiarovka. Prisadené žiarivkové svietidlo sa vyrába v niekoľkých odtieňoch svetla a v rôznych dĺžkach. 


A využitie? Podlinkové žiarivky sú skoro až nutnosťou. Ťažšie sa vám bude merať, vážiť, jednoducho pracovať s presnými dávkami ingrediencii, pokiaľ nemáte podsvietenie kuchynskej linky. Samozrejme pár gramov hore dole nemusí byť až taký problém, preto, ako hlavný benefit pre osvetlenie pod kuchynskú linku uvádzame bezpečnosť! Je kľúčové vidieť na prácu v kuchyni, mať kvalitný prehľad pri rôznych aktivitách (krájanie), pri horúcich predmetoch a iné. V prípade, že potrebujete poradiť ako vybrať svetlo pod kuchynskú linku, môžete sa pozrieť do našej poradne!


Šetrite vo Svete svietidiel – Lacné podlinkové osvetlenie


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť našu akciovú ponuku, v ktorej môžete nájsť aj rôzne alternatívy pre podlinkové LED svetlo za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte už dnes!

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i