Prihlásiť
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Pri nákupe Philips Hue 40 € späť

O značkách

Tatiana

Je inteligentné osvetlenie Philips Hue na vašom zozname prianí už nejakú chvíľu? Teraz máte obrovskú príležitosť si ho zaobstarať a ešte ušetriť!

Ušetrite 40 € pri nákupe inteligentného osvetlenia Philips Hue 


Philips Hue je priekopníkom pre moderný a inteligentný LED systém osvetlenia a ovládacích prvkov. Umožní vám ovládať všetky svetlá z jediného zariadenia alebo pomocou inteligentných bezdrôtových vypínačov. Vyberať môžete z jednofarebných stmievateľných žiaroviek, žiaroviek s možnosťou zmeny farebnej teploty, RGB žiaroviek alebo LED pásikov so 16 miliónmi farieb. Nemôžeme zabudnúť ani na lampy, svietidlá a príslušenstvo vo forme ovládačov a senzorov. Vďaka intuitívnej a prehľadnej mobilnej aplikácii pre mobily a tablety sa vám otvorí neobmedzená škála svetelných schém, funkcií a aplikácií pre toto domáce osvetlenie.Objavte celú radu svetiel, čidiel a spínačov, ktoré vám pomôžu váš domov osvetliť inteligentnejšie. Vymeňte staré žiarovky za inteligentné alebo objavte kúzlo dizajnových lámp a svietidiel. Philips Hue ponúka svetlo do každej izby vo vašej domácnosti aj vašej záhrady.

Predstavte si, že by ste mohli vypnúť všetky svoje svetlá jedným kliknutím. Objavte kúzlo, ktoré premení celú obývaciu izbu na kino. Alebo zvoľte to správne nastavenie svetla, ktoré vám pomôže sa lepšie sústrediť alebo sa uvoľniť po dlhom dni. 

Nedajte príležitosť zlodejom a pohrajte si so svetlami na diaľku. Vďaka aplikácii môžete ovládať svoje svetlá aj na dovolenke a vďaka nim vytvoriť dojem, že ste doma aj keď zrovna nasávate atmosféru zahraničia. 

Osvetlite svoj domov inteligentne pomocou Philips Hue teraz ešte výhodnejšie. Pri nákupe produktov Hue v celkovej hodnote 250 € a viac získajte 40 € späť.

A ako získate peniaze späť?

  1. Nakúpte u nás v e-shope inteligentné svietidlá Philips Hue.
  2. Zaregistrujte svoj nákup on-line
  3. A získajte svoje peniaze späť!


Akcia je platná v termíne 15. 4. – 15. 5. 2022.

Registráciu môžete uskutočniť v období 15. 4. – 31. 5. 2022.

Teraz nastal ten správny čas vybaviť si svoju domácnosť inteligentnými svetlami Philips Hue.Autor článku:

Tatiana
Tatiana Špecialista zákazníckeho servisu

Tatiana nie je len špecialistkou zákazníckeho servisu, ale tiež fanúšikom moderného LED osvetlenia. Vo svojich článkoch vám poradí ako ušetriť elektrinu alebo ako správne vybrať žiarovku. Tiež vám poskytne množstvo tipov ako dokonale osvetliť váš dom aj záhradu.

Spýtajte sa na čokoľvek

Mariana

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

02 33 456 870(Po-Pia, 7-18:00 hod.)

Spýtajte sa
 
     
  
 
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i