Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Podhľadové kúpeľňové svietidlá

Vendor 6
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

LED podhľadové kúpeľňové svietidlá


V rámci vnútorného osvetlenia ste sa dostali do selekcie produktov, ktoré predstavujú rôzne alternatívy podhľadové kúpeľňové osvetlenie. V ponuke narazíte na svietidlá, ktoré disponujú modernou technológiou LED. Kúpeľňové LED svietidlá v sebe skrývajú aj ďalšie benefity, medzi ktoré patrí dlhodobá životnosť (odhaduje sa až 50 000 aktívnych hodín) a úspora energie. Príslušné podhľadové LED kúpeľňové svietidlá nachádzajú uplatnenie v kúpeľniach s nízkym stropom (neovplyvňujú veľkostný dojem z miestnosti), vzhľadom na to, že sa jedná o svetlá, ktoré sú zapustené do stropu. Pre viac kúpeľňového osvetlenia, sa môžete pozrieť do našej komplexnej ponuky, venujúcej sa tejto miestnosti.


Podhľadové svietidlá do kúpeľne– Pozor na...


Pri svetelnom zariaďovaní kúpeľne sa taktiež treba zamyslieť nad bezpečnostnými zónami (viac v našom článku) a taktiež si uvedomiť IP krytie na vybraných produktoch, o ktoré máte záujem. Práve IP krytie vás informuje o tom, ako je príslušné svetlo odolné voči pevným a najmä tekutým časticiam, s ktorými môže v tejto miestnosti prísť do styku. Viac v našom článku.


Šetrite s nami vo Svete svietidiel!


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť našu akciovú ponuku, v ktorej môžete nájsť aj rôzne LED kúpeľňové svietidlá podhľadové za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte vaše nové moderné lištové osvetlenie už dnes!

Copyright © 1994 – 2023 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i