Nový skladový systém už úspesne beži a my opäť expedujeme rýchlosťou, na akú ste u nás zvyknutý. Ospravedlňujeme sa za predchádzajúce oneskorenie. Viac tu.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Osram

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Osram žiarovky a svietidlá pre každého


Nemecký výrobca Osram je jedným z hlavných výrobcov osvetlenia a svetelných zdrojov v Európe. Asi každému je známy pojem žiarovky Osram. V našom e-shope môžete nakupovať Osram RGB žiarovky, vintage žiarovky, halogenové žiarovky a rôzne iné typy žiaroviek s všetkými dostupnými päticami. Osram LED žiarovky/svietidlá nájdu uplatnenie ako osvetlenie detskej izby alebo v určitej časti obývacej izby. Vo veľkom množstve sú príslušné žiarovky využívané k nasvieteniu najrôznejších barov alebo spoločenských miestností.


V ponuke sú dostupné aj rôzne svetelné alternatívy do exteriéru, ako napríklad vonkajšie stĺpikové Osram lampy, ktoré je možné kupovať v sete po viacerých kusoch. Takýmto spôsobom ušetríte a zároveň zachováte rovnaký štýl v celom vonkajšom priestore. Lampy Osram sú dostupné s krytím IP65, čo značí, že sú skutočne odolné voči pevným a tekutým časticiam!

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i