0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Získali sme Cenu popularity!

Nina

V súťaži ShopRoku 2018 sa nám podarilo získať, predovšetkým vďaka vašim hlasom, Cenu popularity v kategórii Dom a záhrada.

Pre tento rok sme sa stali víťazom Ceny popularity v kategórii Dom a záhrada v súťaži ShopRoku 2018.
 
Anketa je každoročne vykonávaná porovnávacím portálom - Heureka.sk, kde už dlhodobo držíme certifikát Overené zákazníkmi a vysoké ohodnotenie na základe vašich recenzií. Certifikát aj víťazstvo sú pre nás veľmi dôležité a máme z nich veľkú radosť. Znamená to pre nás nezávislu známku dôveryhodnosti nášho e-shopu Svet-svietidiel.sk a spokojnosti zákazníkov. Do súčasnej chvíle sme od vás obdržali už 4 282 recenzií, kedy na základe dotazníka spokojnosti 94 % zákazníkov náš e-shop odporúča. Ďakujeme.
 
 
Uvedomujeme si, že bez vás, spokojných zákazníkov, by to nešlo. Preto budeme aj naďalej naše služby zlepšovať a maximálne sa snažiť, aby vaše nákupy boli čo najefektívnejšie a najpohodlnejšie. Našim hlavným mottom vždy bolo, je a bude, že najdôležitejší je spokojný zákazník, ktorý sa k nám vždy rád vráti.
 
Tím e-shopu Svet-svietidiel.sk
 
 
 
 
 
 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.