Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Vitrážované svietidlá

Dátum: 1.3.2013

Nebaví Vás už stereotyp a chceli by ste trošku ozvláštniť váš domov? Tak to sú pre Vás vitrážované svietidlá Tiffany to pravé.Vitrážované svietidlá vyrobené technikou, ktorá je veľmi podobná vitráže. S výrobou týchto svietidiel si dali výrobcovia veľkú prácu, čo iste čoskoro spoznáte a oceníte aj sami. Nájdete tu mnoho malých kúskov farebných skiel, ktoré sú spojené tak, aby utvárali naozaj zaujímavý a nevšedný celok.

Čo sa typov svietidiel týka, nechýba tu samozrejme lustre. Vitrážové lustre Tiffany môžete umiestniť do kuchyne, izby či obývacej izby a všade sa budú určite vynímať ešte lepšie ako skvele. Tieto lustre Vám prežiari chladné dni, ktorých je v týchto mesiacoch skutočne veľa. S týmito svietidlami sa však doma budete cítiť skvele v každom ročnom období, za každého počasia. Súhra farieb, ktorými táto svietidlá disponujú je skutočne úžasná.

Samozrejme nie ste odkázaní na to, mať doma iba vitrážové luster. Môžete si Váš dom zladiť vo vitrážové štýle aj inými typmi vitrážových svietidiel. Je tu pre Vás totiž pripravená aj ponuka vitrážových lámp a lampičiek, ktoré určite nikoho neurazí ani ako darček, ktorý poteší ako z praktického, tak z estetického hľadiska. Vitrážové lampy sa hodí všade tam, kam si len spomeniete. Preto tu nájdete vitrážované svietidlá za skutočne bezkonkurenčné ceny.

                                          

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.