Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Nový automatizovaný sklad na rýchlejšie a efektívnejšie odbavenie vašich objednávok.

Nový automatizovaný sklad na rýchlejšie a efektívnejšie odbavenie vašich objednávok.
O firme

Tatiana

Svet svietidiel, druhý najväčší online predajca osvetlenia v Európe, aktívne reaguje na vzrastajúci dopyt a rastúce nároky svojich zákazníkov na rýchlosť a kvalitu služieb. Spoločnosť dokončuje stavbu dvoch nových skladových hál a súčasne implementuje nový systém na riadenie skladu, ktorý pomôže automatizovať proces prípravy tovaru.

Svet svietidiel patrí medzi uznávané spoločnosti vo svete e-commerce, čo dokazujú nedávne úspechy v súťažiach ShopRoku 2023 pod záštitou Heureka Group, alebo Digital Heroes 2023, ktorú vyhlasuje Forbes v spolupráci s českou pobočkou Google. To, že sa dlhodobo pohybujeme medzi lídrami digitálneho sveta nie je náhoda. Starostlivo sledujeme vývoj trhu, snažíme sa na jeho potreby pružne reagovať a okamžite inovovať.


S rastom dopytu po našom tovare a s ďalším rozširovaním ponúkaného sortimentu v posledných rokoch postupne rástla aj potreba väčších skladových priestorov. Investícia do nového skladu sa teda ukázala byť logickým strategickým krokom.


Viac priestoru aj automatizácia procesov


V októbri dokončená skladová hala s plochou cez 9 000 m² a vedľa nej nová hala pre 4 500 paletových miest s výškou 19 m prinesie spoločnosti podstatné navýšenie skladových priestorov a umožní tak udržiavať vyššie skladové zásoby a rýchlejšie reagovať na dopyt. 


A nie len to, spolu s navýšením skladových kapacít Svet svietidiel zaviedol aj nový systém mySTOCK® WMS (Warehouse Management System) od spoločnosti Kvados a.s., ktorý dokáže s pomocou umelej inteligencie a strojového učenia optimalizovať skladové procesy. Ich automatizácia pomôže zefektívniť proces vychystávania tovaru a jeho prípravu na cestu k zákazníkovi. Ten sa potom môže radovať zo svojej objednávky skôr.
Novo vybudované priestory (na mapke zaznačené červenou) doplnia niekoľko pôvodných skladových hál bývalého blanenského priemyselného areálu, kde sídli aj oddelenie logistiky a zákaznícké centrum. Administratívne centrum spoločnosti sa nachádza spolu s ďalšími troma skladovými halami neďaleko.Výlet do histórie Sveta svietidiel


Svet svietidiel je na trhu už 25 rokov. V priebehu rokov vyrástol z firmy lokálneho významu na jednotku v oblasti online predaja svietidiel v Českej republike a skúsenosti nazbierané doma využíva aj za hranicami. Spoločnosť má e-shopy nie len v Českej republike, ale aj na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, Nemecku, Rumunsku a v ďalších 18 krajinách EU.


Aktuálne predáva viac ako 200 značiek svietidiel, v sortimente má 50 tisíc druhov produktov, cez 2 milióny kusov skladom a k dnešnému dňu úspešne doručil z Blanska, odkiaľ spoločnosť pochádza a kde pôsobí, zákazníkom cez 4 milióny objednávok


Zákazník na prvom mieste 


Uvedomujeme si, že len spokojný zákazník sa vráti, a preto venujeme maximálne úsilie tomu, aby sme mohli ponúknuť prehľadný eshop plný inšpirácie, pohodlný nákup a rýchle a spoľahlivé doručenie aj prípadnú reklamáciu. Potreby a nároky zákazníkov neustále rastú a my vieme, že investíciou do ich spokojnosti môžeme pozitívne ovplyvniť ďalší vývoj našej spoločnosti. Preto neustále prispôsobujeme sortiment aktuálnym potrebám zákazníkov a hľadáme nové cesty, ako robiť veci lepšie, v čom nám nepochybne pomôže aj nový sklad.

Autor článku:

Tatiana
Tatiana Špecialista zákazníckeho servisu

Tatiana nie je len špecialistkou zákazníckeho servisu, ale tiež fanúšikom moderného LED osvetlenia. Vo svojich článkoch vám poradí ako ušetriť elektrinu alebo ako správne vybrať žiarovku. Tiež vám poskytne množstvo tipov ako dokonale osvetliť váš dom aj záhradu.

Zľavy, novinky, inšpirácie

Prihláste sa k odberu newsletteru a nič vám neutečie.

Spýtajte sa na čokoľvek

Pavla

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

02 33 456 870(Po-Pia, 7-18:00 hod.)

Spýtajte sa
 
   
  
 
 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i