Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie
Kategorie VŠE

Vitrážové svietidlá TIFFANY, lampy, lustre ...

  • Farba
  • Materiál
  • Pätica
  • Počet žiaroviek
  • Max. príkon zdroja
  • Stupeň krytia (IP)
  • Funkcie
  • Výrobca
  • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
béžová (15)
biela (6)
bronzová (9)
čierna (1)
hnedá (15)
zlatá (2)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Materiál

Ostatné značky
kov (35)
sklo (18)
vitráž (50)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Pätica

Ostatné značky
E14 (23)
E27 (26)
G9 (1)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (50)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Výrobca

Odporúčame
Globo (1)
Luxera (7)
Prezent (33)
Rabalux (9)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.
Vitrážové svietidlá TIFFANY radíme do kategórie klasických svietidiel, svietidlá vznikajú spojením rôznofarebných úlomkov skla pomocou olovených profilov za studena. Aj keď technika Tiffany je podobná technike výroby vitráží, Tiffany nie je vitráž v pravom slova zmysle. Vitrážové farebné sklá sú strojovo spracované pre túto techniku ​​a môžu byť s bublinkami či nerovné. V ponuke máme lustre Tiffany, nástěnné svietidlá Tiffany, stropné svietidlá Tiffany a stolové lampy Tiffany.

TIFFANY svietidlá sú jedny z najobľúbenejších produktov u našich zákazníkov, najmä pre naše bezkonkurenčne najnižšie ceny vitrážových svietidiel na internete! Ak hľadáte lampy Tiffany alebo luster Tiffany, skrátka akékoľvek svietidlo tejto populárnej značky, potom ste tu správne.
Tiffany lampy a lustre lacno, originálne a kvalitne.
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.