Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Spustili sme zimný výpredaj svietidiel

Dátum: 28.1.2016

Zima je ideálne obdobie k zariaďovaniu interiéru. Využite veľkých zliav na stovky a stovky svietidiel a tiež najrôznejšie typy žiaroviek.

Zima je ideálne obdobie k zariaďovaniu interiéru. Využite veľkých zliav na stovky a stovky svietidiel a tiež najrôznejšie typy žiaroviek. 

Máme najlepšie ceny svetiel na Slovensku

Viete, čo je typické pre väčšinu novostavieb? Rôzne nedorábky a chýbajúce vybavenie. Jedným z najčastejších javov býva použitie žiaroviek miesto svietidla. Áno, nákup osvetlenia býva často odsunutý do pozadia, čo je určite škoda. Vhodný luster, lampa, LED pás či nástenné svietidlo dokáže v interiéri divy. Práve teraz v zimnom období je konečne viac času sa nad výberom svetiel zamyslieť, naviac u nás teraz môžete využiť veľkých až 70% zliav. Vďaka tomu, že sme najväčším slovenským e-shopom s osvetlením , môžeme Vám tieto výhodné podmienky ponúknuť. Malú ukážku svietidiel v akcii uvidíte nižšie, celý sortiment potom v záložke zimný výpredaj. 

Akcie na LED žiarovky

Do zimného výpredaja osvetlenia sú zahrnuté najrôznejšie varianty svietidiel vrátane podhľadových bodoviek. Lacno a pritom elegantne dotvoríte interiér kuchyne, obývacej izby, detskej izby, kúpeľne a spálne. A kým už s predstihom myslíte na vylepšenie záhrady, za akčné ceny máme vonkajšie svietidlá, vrátane obľúbených solárnych a s čidlom. Rozhodne budú spokojní tiež tí, ktorí hľadajú lacné žiarovky - k dispozícii sú klasické vláknové, halogénové, úsporné a samozrejme LED. 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.