0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Predstavujeme holandské lustre

Nina

Je Vám blízky rustikálny štýl interiéru? Potom ako veľmi vhodné svetlá slúžia viacramenné závesné svietidlá známe pod označením holandské lustre.

Je Vám blízky rustikálny štýl interiéru? Potom ako veľmi vhodné svetlá slúžia viacramenné závesné svietidlá známe pod označením holandské lustre. 

Odolné kovové prevedenie s peknou povrchovou úpravou

V reprezentačných priestoroch, na zámkoch, ale aj v luxusných reštauráciách. Všade tam sú vo veľkej miere používané kovové závesné lustre, ktoré vďaka svojmu rustikálnemu vzhľadu prijali priezvisko podľa známeho holandského nábytku. 

Tieto holandské alebo tiež vlámske lustre bývajú priestorovo väčšie a majú niekoľko ramien, na ktorých najčastejšie bývajú malé svetlá v podobe sviečok, ale u luxusnejších typov sú používané aj väčšie textilné alebo sklenené tienidlá. Základ konštrukcie tvorí kov a povrch býva predovšetkým v podobe mosadze, patiny, chrómu, bielej a čiernej farby. 
 

Rustikálne holandské lustre Kemar kolekcie Preto

Desiatky typov od výrobcu Kemar a Jupiter

Je samozrejmé, že vzhľadom k väčšiemu tvaru týchto lustrov, ich odporúčame inštalovať do rozľahlejších izieb - obývacích izieb, spální a reprezentačných chodieb - ktoré sú ideálne zariadené starožitným či rustikálnym nábytkom. Pozor na prekombinovanosť. Holandské lustre sú už sami o sebe značne dominantné. 

Na sortiment kovových viacramenných lustrov sa špecializujú výrobcovia Kemar a Jupiter, od ktorých u nás - viz zoznam nižšie - nájdete viac ako štyridsať rôznych svetiel. Ako môžete vidieť na priložených obrázkoch, tvarová a farebná pestrosť je značná. Jednoduchosťou vyniká kolekcia PRETO, naopak rustikálne lustre z edície VERDA sú mnoho ozdobnejšie. 
 

Rustikálne holandské lustre Kemar kolekcie Verda

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.