0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Naskladnili sme vianočné dekorácie

Nina

Novo u nás zoženiete okolo 200 rôznych vianočných dekorácii. Za výhodnú cenu predávame svetelné reťaze pre vnútorné aj vonkajšie použitie, vianočné svietniky a tiež umelé vianočné stromčeky.

Novo u nás zoženiete okolo 200 rôznych vianočných dekorácii. Za výhodnú cenu predávame svetelné reťaze pre vnútorné aj vonkajšie použitie, vianočné svietniky a tiež umelé vianočné stromčeky. 

Takmer všetko máme skladom 

Pre vás čo najjednoduchší nákup sme vianočný sortiment rozdelili do niekoľkých kategórii:

Vianočné osvetlenie do okien - zaberie málo miesta a pritom vykúzli krásnu atmosféru, v ponuke sú drevené a plastové dekorácie podsvietené LED diódami.

Umelé vianočné stromčeky - raz nekúpite a na desiatky rokov budete mať po starostiach, stromčeky sú svietiacimi optickými vláknami.

Vianočné dekorácie do bytu - rôzne ozdoby, ktoré môžu byť použité len vo vnútornom prostredí, samozrejme mám radu vianočných svietnikov. 

Vianočné LED osvetlenie - spotrebuje málo elektriny, naviac LED diódy nepália, v ponuke svetelné reťaze a ozdoby do okien. 

Vianočné reťaze - niektoré sú len pre vnútorné, niektoré aj pre vonkajšie použitie, k dispozícii rôzne dĺžky a tvary svetielok. 

Náhradné žiarovky - u niektorých svetelných reťazí a vianočných stromčekov nie sú LED diódy, takže v prípade, že vám niektorá žiarovka prestane svietiť, máme k dispozícii náhradné. 

Veríme, že si zo širokej ponuky vianočných dekorácii a osvetlenia vyberiete a ozdobíte svoj domov tak, aby ste v ňom spoločne so svojou rodinou prežili krásne Vianoce.  

Vianočný svietnikUmelý vianočný stromček

Vianočné dekorácie do okienSvietiace vianočné dekorácie

Drevená vianočná dekoráciaVianočná svetelná reťaz

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.