Porovnať
Prihlásiť
Registrovať
Levý banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-15:30 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Vianočné dekorácie do bytu

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Vianočné dekorácie a luxusné vianočné ozdoby


V rámci našej ponuky zameranej na domácnosť, sme si pre vás vyhradili samostatnú kategóriu pre rôzne vonkajšie vianočné dekorácie a ako aj produkty identifikujúce sa ako vianočná výzdoba interiéru


Dekorácie na Vianoce a komplexný sortiment

Práve vianočné dekorácie do exteriéru zahrňujú najmä rôzne vianočné girlandy (dokonca máme aj vyselektovanú kategóriu zameranú na rôzne vonkajšie girlandy a svietiace reťaze). Vianočná girlanda je nepochybne skvelým doplnkom nad vchodové dvere, na zábradlie balkónov, schodiska a podobne. Pri týchto produktoch sa vašej kreativite sa medze nekladú!


Z vonku sa postupne presúvame dnu, ako inak cez vianočné dekorácie na dvere a taktiež na vás čaká rôzna vianočná výzdoba na okná. V ponuke nájdete tematické vianočné postavičky a vianočné figúrky, ale aj množstvo ďalšieho, čo nepochybne navodí atmosféru Vianoc do vašich oblokov. 


A teraz sa už konečne môžeme vrhnúť do vnútra domácnosti, na vianočné dekorácie na stôl. Rôzne postavičky, svietniky, sviece a mnoho iného. V rámci našej bohatej ponuky na vás čaká pravdepodobne akákoľvek vianočná dekorácia na akú dokážete pomyslieť. 


Aké by to boli Vianoce bez stromčeka! Pri prezeraní našich produktov narazíte na retro ozdoby na stromček aj luxusné, moderné vianočné ozdoby na stromček. Pokiaľ sa rozhodnete mať biele Vianoce, odporúčame vám kombinovať naše umelé vianočné stromčeky so snehom a biele vianočné ozdoby (najmä rôzne postavičky anjelikov, snehuliakov, ale aj populárne, domácu pohodu navodzujúce biele gule na stromček). V ponuke na vás čakajú rôzne svetlá na vianočný stromček, ktoré, avšak môžete kreatívne využiť a umiestniť ich na prvky a rôzne dekorácie. Okrem toho máme aj rôzne svietiace vianočné nápisy a množstvo ďalšieho. Veríme, že sme vás dostatočne pripravili na Vianočné sviatky a teraz už ostáva si len užiť ich pohodu.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i