Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hodnotenie od našich zákazníkov

 • Ochota a pomoc pri riešení problému reklamácie.

Overený zákazník

 • platba pri vyzdvihnuti na dorucovacom mieste len v hotovosti nie kartou.

Overený zákazník

 • velký výber,dobre ceny ,rýchle dodanie

Overený zákazník

Vianočné dekorácie do bytu

 • Farba
 • Stupeň krytia (IP)
 • Funkcie
 • Počet žiaroviek
 • Pätica
 • Materiál
 • Max. príkon zdroja
 • Výrobca
 • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
béžová (5)
biela (48)
bronzová (1)
červená (8)
čierna (7)
číra (20)
fialová (2)
hnedá (16)
krémová (2)
medená (3)
modrá (7)
ružová (8)
sivá (20)
zelená (10)
zlatá (4)
žltá (6)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (89)
IP44 (13)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Pätica

Ostatné značky
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Materiál

Ostatné značky
drevo (11)
keramika (17)
kov (20)
papier (9)
plast (53)
ratan (6)
sklo (14)
textil (14)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Výrobca

Odporúčame
Briloner (1)
Eglo (25)
Globo (8)
Ostatné značky
Markslöjd (40)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Vianočné svetelné dekorácie

Hľadáte inšpiráciu pre vianočnú výzdobu? Potom ste na tom správnom mieste. Soby, hviezdičky, snehuliaci – skrátka prinášame vám rôzne vianočné led dekorácie do bytu, ktoré sú podsvietené LED diódami, vďaka čomu váš domov ešte viac ožije. Napájanie je na baterky, alebo do siete. Medzi zákazníkmi sú veľmi obľúbené i vianočné svietniky alebo napríklad vianočné dekorácie na stôl.
 
Prosím pamätajte, že tieto vianočné svetelné ozdoby sú určené do interiéru. Pokiaľ potrebujete svetielka alebo iné vianočné svetelné dekorácie do vonkajších priestorov, máme pre vás kategóriu vianočné vonkajšie reťaze. Nakúpte u nás vianočné svietiace dekorácie a nechajte sa unášať pohodovou atmosférou. Ponúkame tiež vianočné dekorácie lacno, takže vám zostane i na vianočné darčeky.
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.