Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hodnotenie od našich zákazníkov

 • Ochota a pomoc pri riešení problému reklamácie.

Overený zákazník

 • platba pri vyzdvihnuti na dorucovacom mieste len v hotovosti nie kartou.

Overený zákazník

 • velký výber,dobre ceny ,rýchle dodanie

Overený zákazník

LED vianočné osvetlenie

 • Farba
 • Stupeň krytia (IP)
 • Funkcie
 • Počet žiaroviek
 • Pätica
 • Materiál
 • Max. príkon zdroja
 • Výrobca
 • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
béžová (5)
biela (36)
červená (4)
čierna (21)
číra (21)
fialová (2)
hnedá (17)
krémová (2)
medená (3)
modrá (7)
ružová (8)
sivá (11)
zelená (10)
zlatá (4)
žltá (3)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (100)
IP44 (56)
IP65 (1)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Pätica

Ostatné značky
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Materiál

Ostatné značky
drevo (16)
keramika (1)
kov (21)
papier (1)
plast (110)
ratan (10)
sklo (14)
textil (13)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Výrobca

Odporúčame
Briloner (2)
Eglo (5)
Globo (8)
Ostatné značky
Markslöjd (28)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Vianočné LED osvetlenie

 Reťaze s malými diódami pripomínajú vločky, ale i vianočné svetielka, vianočné svietniky, drevené dekorácie či vianočné osvetlenie na stromček. Taký široký sortiment nájdete v tejto kategórii vianočného LED osvetlenia. Dekorácie spotrebujú málo elektrickej energie a pritom sú veľmi odolné a majú dlhú životnosť. V sortimente nájdete i rôzne drobné dekorácie, ako vianočné osvetlenie do okien, LED cencúle alebo vianočné osvetlenie na batérie. Vždy ale prosím venujte pozornosť tomu, či je produkt určený len do interiéru alebo i do exteriéru.
 

Vianočné dekorácie s LED osvetlením

Vianočné LED osvetlenie delíme na interiérové a exteriérové osvetlenie. Poznáte to podľa stupäa IP krytia. Von najčastejšie využijete svetelné reťaze (s IP vyšším než 45) a vonkajšie svetelné LED diódy. Do miestnosti sa s obľubou vešajú rôzne vianočné osvetlenie do okna. LED vianočné osvetlenie ponúka skutočne mnoho možností. 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.