Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Moderna si hovorí TOP Light

Dátum: 16.4.2016

Túžite po svetle s novodobým nádychom? Svietidlá TOP Light využijete v izbe, kúpeľni aj na záhrade, kde prekvapia svojim jednoduchým designom a vysokou kvalitou.

Túžite po svetle s novodobým nádychom? Svietidlá TOP Light využijete v izbe, kúpeľni aj na záhrade, kde prekvapia svojim jednoduchým designom a vysokou kvalitou. 

Svietidla TOP Light sú stávkou na istotu

Ako najväčší tuzemský e-shop sa pre Vás stále snažíme rozširovať sortiment. Aktuálnou novinkou je osvetlenie TOP Light. Tento výrobca zásobuje slovenský trh už viac ako dvadsaťpäť rokov a snaží sa rýchlo reagovať na súčasné trendy. Zameriavajú sa predovšetkým na stropné svietidlá a nástenné osvetlenie využívajúce modernú LED technológiu. Designové lustre vhodné napríklad do jedálne potom disponujú paticou E27 na klasické a úsporné žiarovky. Svetlá vybavené LED diódami majú naviac prednastavený odtieň farby odpovedajúci miestnosti, do ktorej je najlepšie ich umiestniť. 
 
Stropné senzorové svietidlo TOP Light    TOP LIGHT Nástenné/stropné svietidlo
 
Moderný vzdušný design oceníte predovšetkým v kuchyni a kúpeľni, kam sa svojím spracovaním hodí TOP light najviac. Veľmi žiadané sú stropné senzorové svietidlá, ktoré sa môžu chváliť automatickým spínačom, ktorý veľmi dobre reaguje na pohyb. 

Osvetlite dom aj záhradu

Výber odolných materiálov robí z TOP Light ideálnu voľbu tiež pre vašu záhradu alebo posedenie. Vonkajšie nástenné svietidlá sú vyrábané z chrómu a vybavené krytím IP44. To zaisťuje vysokú vodeodolnosť a zabráni tiež vniknutiu drobných predmetov do svetla. Vonkajšie osvetlenie s čidlom sa potom určite bude hodiť pre príjazdovú cestu alebo vynikne ako užitočná dekorácia u domových dverí. 


TOP LIGHT Vonkajšie nástenné svietidlo s čidlom     Vonkajšie svetlo TOP Light

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.