0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Moderna si hovorí TOP Light

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Túžite po svetle s novodobým nádychom? Svietidlá TOP Light využijete v izbe, kúpeľni aj na záhrade, kde prekvapia svojim jednoduchým designom a vysokou kvalitou.

Túžite po svetle s novodobým nádychom? Svietidlá TOP Light využijete v izbe, kúpeľni aj na záhrade, kde prekvapia svojim jednoduchým designom a vysokou kvalitou. 

Svietidla TOP Light sú stávkou na istotu

Ako najväčší tuzemský e-shop sa pre Vás stále snažíme rozširovať sortiment. Aktuálnou novinkou je osvetlenie TOP Light. Tento výrobca zásobuje slovenský trh už viac ako dvadsaťpäť rokov a snaží sa rýchlo reagovať na súčasné trendy. Zameriavajú sa predovšetkým na stropné svietidlá a nástenné osvetlenie využívajúce modernú LED technológiu. Designové lustre vhodné napríklad do jedálne potom disponujú paticou E27 na klasické a úsporné žiarovky. Svetlá vybavené LED diódami majú naviac prednastavený odtieň farby odpovedajúci miestnosti, do ktorej je najlepšie ich umiestniť. 
 
Stropné senzorové svietidlo TOP Light    TOP LIGHT Nástenné/stropné svietidlo
 
Moderný vzdušný design oceníte predovšetkým v kuchyni a kúpeľni, kam sa svojím spracovaním hodí TOP light najviac. Veľmi žiadané sú stropné senzorové svietidlá, ktoré sa môžu chváliť automatickým spínačom, ktorý veľmi dobre reaguje na pohyb. 

Osvetlite dom aj záhradu

Výber odolných materiálov robí z TOP Light ideálnu voľbu tiež pre vašu záhradu alebo posedenie. Vonkajšie nástenné svietidlá sú vyrábané z chrómu a vybavené krytím IP44. To zaisťuje vysokú vodeodolnosť a zabráni tiež vniknutiu drobných predmetov do svetla. Vonkajšie osvetlenie s čidlom sa potom určite bude hodiť pre príjazdovú cestu alebo vynikne ako užitočná dekorácia u domových dverí. 


TOP LIGHT Vonkajšie nástenné svietidlo s čidlom     Vonkajšie svetlo TOP Light

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.