0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Luster ako svietidlo aj dekorácia

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Luster je praktickou súčasťou väčšiny obytných miestností, má ale veľmi často aj významnú funkciu dekoračnú.

Luster je praktickou súčasťou väčšiny obytných miestností, má ale veľmi často aj významnú funkciu dekoračnú.

Aj keď sú dnes jednoznačne najrozšírenejšie lustre na elektrinu, osvetľovaciu funkciu ale mali už dávno pred jej vynájdením, kedy na nich boli sviečky. V súčasnosti patrí k jedným z najsledovanejších častí interiéru, bývajú často dominantným prvkom v miestnosti, kde si ich každý hneď všimne. Na rozdiel od lámp a lampičiek, ktorých umiestnenie je variabilné, lustre sú v drvivej väčšine prípadov inštalované na jedno konkrétne miesto, kde zostanú nastálo. Aj preto veľmi podliehajú módnym trendom, ich výberu pri zariaďovaní bytov či domov je venovaná veľká pozornosť.
 
Na Svetu svietidiel nájdete veľmi bohatý sortiment lustrov, ktoré máme prehľadne vytriedené podľa kategórií. Vybrať si môžete lustre klasické, moderné, krištáľové, ratanové, vitrážové, kuchynské, exteriérové či rustikálne. Samozrejmosťou je sekcia detských lustrov, kde je naša ponuka veľmi pestrá a pre malých zákazníkov a aj ich rodičov určite zaujímavá.
 
K dispozícii máme pre našich zákazníkov momentálne na výber z 2743 druhov. V prípade, že potrebujete lustre do moderného interiéru alebo potrebné naopak do klasického, z našej ponuky lustrov si celkom iste vyberiete! Lustre tiež môžete doplniť aj k nim sa hodiacimi nástennými alebo bodovými svietidlami, ktoré tiež na tomto  e-shope nájdete.
 

 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.