Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Luster ako svietidlo aj dekorácia

Dátum: 20.3.2014

Luster je praktickou súčasťou väčšiny obytných miestností, má ale veľmi často aj významnú funkciu dekoračnú.

Luster je praktickou súčasťou väčšiny obytných miestností, má ale veľmi často aj významnú funkciu dekoračnú.

Aj keď sú dnes jednoznačne najrozšírenejšie lustre na elektrinu, osvetľovaciu funkciu ale mali už dávno pred jej vynájdením, kedy na nich boli sviečky. V súčasnosti patrí k jedným z najsledovanejších častí interiéru, bývajú často dominantným prvkom v miestnosti, kde si ich každý hneď všimne. Na rozdiel od lámp a lampičiek, ktorých umiestnenie je variabilné, lustre sú v drvivej väčšine prípadov inštalované na jedno konkrétne miesto, kde zostanú nastálo. Aj preto veľmi podliehajú módnym trendom, ich výberu pri zariaďovaní bytov či domov je venovaná veľká pozornosť.
 
Na Svetu svietidiel nájdete veľmi bohatý sortiment lustrov, ktoré máme prehľadne vytriedené podľa kategórií. Vybrať si môžete lustre klasické, moderné, krištáľové, ratanové, vitrážové, kuchynské, exteriérové či rustikálne. Samozrejmosťou je sekcia detských lustrov, kde je naša ponuka veľmi pestrá a pre malých zákazníkov a aj ich rodičov určite zaujímavá.
 
K dispozícii máme pre našich zákazníkov momentálne na výber z 2743 druhov. V prípade, že potrebujete lustre do moderného interiéru alebo potrebné naopak do klasického, z našej ponuky lustrov si celkom iste vyberiete! Lustre tiež môžete doplniť aj k nim sa hodiacimi nástennými alebo bodovými svietidlami, ktoré tiež na tomto  e-shope nájdete.
 

 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.