Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Lampičky lacno a štýlovo

Dátum: 29.1.2014

Lampička je nielen užitočným pomocníkom pri osvetľovaní interiéru, ale môže byť tiež úžasným bytovým doplnkom. A to všetko za maximálne prijateľnú cenu!

Lampička je nielen užitočným pomocníkom pri osvetľovaní interiéru, ale môže byť tiež úžasným bytovým doplnkom. A to všetko za maximálne prijateľnú cenu!

Lampy a lampičky tvorí neodmysliteľnú súčasť každého bývania. Pomáhajú nám dobre osvietiť pracovnú plochu, nočný stolík či len dotvárajú tú správnu atmosféru. Aj preto môžeme vyberať z mnohých typov a druhov lampičiek. Stolové lampy, detské lampičky, kancelárske lampy či trebárs rustikálny lampičky. Čo typ, to originál. Ale pretože sme sľúbili lampičky štýlové, predstavíme vám tie najväčšie designovky.


 
Stolná lampa KADET v striebornom prevedení je náš prvý favorit. Disponuje robustným telom, vďaka ktorému je nielen veľmi odolná, ale vysoko stabilný. Ohybný kŕčok umožňuje ľubovoľné nastavenie toku svetla a vlastný vypínač pohodlné ovládanie. 9 farebných prevedení zaisťuje, že si vyberie naozaj každý. 6,24 EUR. 
Stolná lampa INGA je dámou medzi osvetlením. Krásne hrejivé sfarbenie, ľahučké prevedenie a veľa elegancie. Lampička sa hodí skôr na dotvorenie atmosféry, pretože vydáva slabšie mäkké svetlo. Teraz v akcii za 6,27 EUR. 
A nakoniec stolná lampa DIDA. U nej sa nedá povedať inak, než že je to naozaj majstrovský kúsok. Predovšetkým tienidlo lampy, ktoré je zdobené orientálnymi vzormi a spolu s použitým šedým sfarbenie tvorí úplne dokonalý vzhľad celej lampy. Tento skvost zaobstaráte teraz v akcii za 8,63 EUR.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.