0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Lampáš – rozprávkové vonkajšie osvetlenie

Nina

Obrázok lampáša v nás vyvoláva nostalgické spomienky na rozprávky, ktoré nám rozprávali v detstve. Preneste si kúzelnú atmosféru aj do svojej záhrady. Prinášame širokú ponuku vonkajších lampášov.

Obrázok lampáša v nás vyvoláva nostalgické spomienky na rozprávky, ktoré nám rozprávali v detstve. Preneste si kúzelnú atmosféru aj do svojej záhrady. Prinášame širokú ponuku vonkajších lampášov. 

Hodí sa do všetkých typov záhrad

Máte už plné zuby nudných vonkajších svetiel, ktoré vídate na záhradách Vašich priateľov? Sklamaní nebude, keď si zaobstaráte romantické vonkajšie lampáše. Jednou z výhod tejto historickej formy osvetlenia je, že si ho môžete zaobstarať do úplne každej záhrady, a to aj do tej, o ktorú nemáte čas pravidelne sa starať. Moderné svetlá neúprosne odhalia, že Váš trávnik je o pár milimetrov dlhší alebo že ste zabudli odhrabať lístie. Avšak lampáš sa svojou starodávnosťou kľudne pasuje aj do záhrady s polmetrovou trávou. 

 
Romantické vonkajšie lampáše

Starodávny vzhľad, moderné funkcie

Vonkajšie lampy ponúkame s množstvom moderných vychytáviek. Vybrať si môžete napríklad vonkajšie solárne lampáše, za ktorých prevádzku nezaplatíte ani korunu. Naviac si nemusíte robiť starosti s prívodom elektriny. Niektoré typy je možné zapichnúť do trávnika, sú totiž veľmi flexibilné. Najčastejšie sú vonkajšie lampáše v bielej a čiernej farbe s rôznymi formami patiny, čo im ešte dodáva na výslednom efekte. Výber tých najzaujímavejších nájdete nižšie.  

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.