0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Kúpeľňové svietidlá

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Pokiaľ zháňate svietidlá do kúpeľne, potom som na našich stránkach www.svet-svietidiel.sk správne, sme tu pre Vás.


Každý si chce po celom únavnom dni nejako oddýchnuť . Najlepším miestom práve pre tento účel je kúpeľňa . Čudovali by ste sa však , čo všetko zohráva v kúpeľni dôležitú úlohu . Nutná a naozaj nevyhnutná sú vo Vašej kúpeľni svietidlá . Po tme či pri přeblikávajícím svetle by sa Vám asi neležalo vo vani moc príjemne . Nehovoriac o tom , aké by ste mali s nekvalitnými svietidlami problémami pri chystaní pred zrkadlom .

Ako kúpeľňové svietidlá , tak aj všetky ostatné , ktorá prichádza alebo by mohla prichádzať častejšie do styku s vodou , musí mať vyššie IP krytie , čo je u našich svietidiel do kúpeľne samozrejme splnené . Do kúpeľne môžete umiestniť bodová svietidla , či iné , ktoré má IP krytie 44 a vyššie .

Kúpeľňové svietidlá plní okrem funkcie osvetľovacie tiež funkciu dekoratívne a dodá kúpeľni ten správny vzhľad a štýl . Je preto veľmi dôležité , aby ste si zaobstarali do Vašej kúpeľne také svietidlo , s ktorým Vám bude pekne a príjemne.


Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.