Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Kompaktné žiarivky stmievateľné vypínačom

Dátum: 29.10.2012

Svet okolo nás je plný nových trendov, ktoré nám uľahčujú každodenný život. Stmievateľné kompaktné žiarivky série INFINITE 20W sú jedným z nich.

Svet okolo nás je plný nových trendov, ktoré nám uľahčujú každodenný život. Stmievateľné kompaktné žiarivky série INFINITE 20W sú jedným z nich. 

Najväčšia výhoda žiariviek spočíva vo veľmi vysokej prevádzkovej spoľahlivosti. Ďalej sa vyznačuje skutočne príjemným teplým tónom svetla ( farebná teplota svetelného spektra je 2700K alebo inak teplá biela komfort) a vysokým svetelným výkonom. Svetelný tok je stabilný po celú dobu životnosti žiarivky.

Žiarivka tiež disponuje možnosťou regulácie stmievania. Nie je k tomu potrebné žiadne náradie ani špeciálna znalosť. Zvládne to každý. Nastavenie intenzity svetla je totiž možné vykonať klasickým izbovým vypínačom. Prvým kliknutím vypínača sa žiarivka dostane do programovacieho režimu (žiarovka je zapnutá), v túto chvíľu sa intenzita svetla svetelného výkonu periodicky pomaly zvyšuje a opäť znižuje. Druhým kliknutím sa tento režim ukončí a kompaktná žiarivka zostane naďalej svietiť v nastavenej intenzite.

Pre váš väčší komfort je kompaktná žiarivka opatrená elektronickou pamäťou. To znamená, že pri zhasnutí a opätovnom rozsvietení svieti v pôvodne nastavenej intenzite (napríklad v stlmenom režime). Rozsah nastavenia intenzity je 5 - 100%  svetelného výkonu. So znížením svetelnej intenzity kompaktnej žiarivky sa samozrejme zároveň znižuje i spotreba elektrickej energie.  


Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.