0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Detské svietidlá, alebo už máte darček na Vianoce?

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Vianoce sa blížia a s nimi i čas vymýšľania a nakupovania darčekov. A ktoré dieťa by nepotešila detské svietidlo s motívmi napríklad jeho detských hrdinov?

Vianoce sa blížia a s nimi i čas vymýšľania a nakupovania darčekov. A ktoré dieťa by nepotešila detské svietidlo s motívmi napríklad jeho detských hrdinov?

Vianoce sú čas pokoja, mieru a pohody. Bohužiaľ čas predvianočný tomu v dnešnej dobe už moc neodpovedá.  Sprevádzajú ho hektické dni naplnené pobehovaním po preplnených obchodoch, kde na vás čakajú „sviatočne“ naladené predavačky i strkajúci sa a ponáhľajúci ostatní zákazníci. Tí šťastnejší, ktorí už majú o darčekoch jasnú predstavu, vezmú darček a odchádzajú. Tí, ktorým nápad chýba, bezradne blúdia po preplnených obchodoch.

Pokiaľ patríte k druhej skupine a tiež nemáte jasnú predstavu čím svoje ratolesti potešiť, máme pre vás tip. Darujte mu detské svietidlo. Detská izba je miestnosť, kde ratolesť pravdepodobne trávi najviac svojho času. A preto si zaslúži skutočne kvalitné osvetlenie. Vyberať je možné z viacerých druhov, farieb či motívov a to v kategórii detské svietidlá. Tieto osvetlenie je vhodné použiť ako centrálne. Čo sa týka svietidiel doplnkových, nástenné svietidlá nájdete tiež v kategórií detské svietidlá.

Ďalšie miesto, kde je potreba dôkladné osvetlenie je písací stôl. Sem je najvhodnejšie umiestniť stolnú lampu. Pretože osvetlenie z centrálneho svietidla skutočne nestačí!

Dúfam, že teraz už máte dosť inšpirácie na darček pre vašu ratolesť. Pokiaľ by ste si nevedeli rady s výberom osvetlenia alebo čímkoľvek iným, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poradíme!


Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.