Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Novinka: Lampy a lustre v ladiacich kolekciách

Dátum: 15.12.2015

Milujete pohľady na osvetlené mestá? Prinášame Vám kolekciu CITY, ktorá obsahuje lustre aj stojacie lampy. Všetko krásne ladí.

Milujete pohľady na osvetlené mestá? Prinášame Vám kolekciu CITY, ktorá obsahuje lustre aj stojacie lampy. Všetko krásne ladí. 

Designové a pritom za dobrú cenu

Most v oranžovom opare, žlto nasvietené mrakodrapy, či čiernobiely pohľad na rieku. Takéto netradičné motívy nájdete na našich nových závesných lustroch a stojanových lampách. Odporúčame ich do obývacích izieb, spální a pracovní. Dobre vyniknú s nábytkom od známeho škandinávskeho reťazca. 
Tienidlo je vyrobené z plastu, ostatné časti sú z odolného kovu. Je výhodné, že tak ako pri lustri, tak aj pri podlahovej lampe, je použitá štandardná pätica E27, takže bez problémov môžete našraubovať úsporné žiarovky alebo LED žiarovky. Okrem motív miest máme svietidlá aj so slonmi, kávou a pestrofarebnými detskými hračkami a figúrkami. 

Spomínané designové stojacie lampy si môžete prehliadnuť pod textom a nechýbajú k nim ani ladiace lustre. Na všetky produkty poskytujeme záruku 3 roky! Záruka plati na všetky svietidlá okrem žiaroviek.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.