Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hodnotenie od našich zákazníkov

 • veľký výber tovaru a rýchlosť dodania

Overený zákazník

 • široký výber,prijateľné ceny

Overený zákazník

Objednali sme si niekoľko krát, zakaždým sme mali tovar v priebehu niekoľkých dni. S jedným svietidlom sme neboli úplne spokojní a reklamovali sme ho po dvoch mesiacoch (pretože až vtedy sme sa dostali k montáži), tovar sme vrátili a boli nám bez problémov vrátené peniaze, už dávno som sa nestretla s takouto ustretovostou. A kvalita svietidiel odpovedá cene, my sme so všetkými veľmi spokojní.

Overený zákazník

Kategorie VŠE

Lustre - Vintage

 • Farba
 • Počet žiaroviek
 • Pätica
 • Štýl
 • Miesto
 • Materiál
 • Výrobca
 • Funkcie
 • Stupeň krytia (IP)
 • Max. príkon zdroja
 • Napätie
 • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
antracit (1)
béžová (41)
biela (170)
bronzová (24)
červená (7)
čierna (277)
číra (59)
fialová (7)
hnedá (111)
krémová (1)
medená (87)
modrá (16)
mosaz (8)
patina (96)
ružová (17)
sivá (50)
zelená (18)
zlatá (79)
žltá (5)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Pätica

Ostatné značky
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Štýl

Ostatné značky
Detský (567)
Dizajnový (516)
Klasický (1410)
Moderné (5323)
Rustikálne (482)
Vintage (714)

Miesto

Ostatné značky

Materiál

Ostatné značky
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Výrobca

Odporúčame
Ostatné značky
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (645)
IP23 (5)
IP33 (8)
IP43 (13)
IP44 (36)
IP54 (3)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W) a vyjadrujú maximálny príkon jedného svetelného zdroja (žiarovky).

Napätie

Štýl: Vintage
+ pridať ďalší
Zrušiť všetky filtre

Nadpis

Zobrazenie katalógu

Ako správne vybrať luster do obývačky a spálne?

19.12.2018 Magazín

Mať luster v obývacej miestnosti a spálni je snáď samozrejmosťou Ako si ale vybrať ten správny?

celý článok

Stropné lustre

Už ste boli niekedy v dome či byte, kde by nevisel aspoň jeden luster? Asi ťažko. Áno tento typ zaveseného svietidla je fenomén a pravdepodobne tomu nebude inak ani v budúcich rokoch. Luster, či ho už plánujete zavesiť do kuchyne, obývačky alebo detskej izby, dodá miestnosti eleganciu a plní funkciu kvalitného hlavného osvetlenia miestnosti.

Pretože dopyt po moderných lustroch je stále veľký, ponuka farieb, tvarov a použitých materiálov sa rok od roku rozširuje. Ste milovník luxusu? Pozrite sa na krištáľové lustre, ktoré dávajú vyniknúť nádhere hry svetiel. Sú symbolom dobrého vkusu a bohatstva, a tak neprekvapí, že sú nimi ozdobené divadlá, koncertné siene, honosné sídla. Pestrými farbami a tvarmi zase vynikajú detské lustre. Či už má vaše dieťa v obľube princeznú, spidermana či autá, vždy bude nadšené. 

Vážime si každého zákazníka, a tak závesné lustre máme v rôznych cenových hladinách, od veľmi lacných predávaných v bazáre a výpredaji až po veľmi luxusné a designové

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.