Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Lucci air

Vendor 1
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Lucci Air ventilátory a príslušenstvo


Spoločnosť Lucci Air je známa najmä pre vynikajúcu kvalitu svojich produktov, so zameraním hlavne na vývoj technológií a dizajnu. Značka Lucci Air ponúka najnovšie trendy dizajnu z celého sveta, aby si každý mohol vybrať ventilátor presne podľa svojich predstáv. Lucci Air je dcérskou spoločnosťou značky Beacon lighting, podobne ako značky Lucci LEDlux alebo FANAWAY, ktorá sa tiež zaoberá výrobou ventilátorov.


V rámci nášho e-shopu si držia dominantné produktové zastúpenie Lucci Air stropné ventilátory so svetlom. Príslušné stropné ventilátory Lucci Air nachádzajú praktické využitie v pracovnom prostredí, ale aj v domácností. Zariadenie sprostredkúva víchor chladného vzduchu, čo vám pomôže predrať sa tými neznesiteľnými horúčavami letných mesiacov a naopak v zime, rozfúkava teplý vzduch, ktorý sa udržuje pri strope späť do celej miestnosti. Efektívny spôsob, ako udržať produktivitu v kancelárií a zároveň si zabezpečiť pohodlný relax u vás doma. Efektívna kúpa 2v1!


Okrem toho narazíte aj na rôzne iné ventilátory Lucci Air, ako napríklad Lucci Air stolné ventilátory, podlahové ventilátory, stojacie ventilátory, stojanové ventilátory a samozrejme ponúkame aj Lucci Air príslušenstvo k ventilátorom (diaľkové ovládače, predlžovacie tyče).

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i