Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Leuchten Direkt

Vendor 3
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Leuchten Direkt lampy a ostatné svietidlá


Leuchten Direkt je nemecká spoločnosť zaoberajúca sa výrobou osvetlenia pre vnútorné aj vonkajšie priestory. Hlavným cieľom firmy je dosiahnuť čo najnižšiu spotrebu elektrickej energie svietidiel a zaistiť maximálnu úspornosť. S tým súvisí aj technológia, ktorá je v svietidlách značky Leuchten Direkt použitá – je to predovšetkým solárna a LED technológia. Leuchten Direkt LED svietidlá sa taktiež vyznačujú dlhou životnosťou a kvalitným, silným svetlom.


Pri svietidlách značky Leuchten Direkt máte istotu kvalitného spracovania, zaujímavého moderného vzhľadu a úspory vďaka použitým technológiám.


V rámci našej ponuky máte možnosť nakupovať najmä Leuchten Direkt stropné svietidlá, lustre Leuchten Direkt, ktoré sa rozdeľujú podľa spôsobu uchytenia. Leuchten Direkt lustre na lanku, prisadené lustre, lustre na reťazi a lustre na tyči. Okrem toho pri prezeraní ponuky narazíte aj na bodovky či Leuchten Direkt lampy. Tie sú konkrétne dostupné ako podlahové/stojacie lampy a stolné lampy Leuchten Direkt. Skvelé produkty, ktoré vám okrem svetelnej funkcie taktiež pomôžu s estetikou vášho bývania.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i