Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

LED Vonkajšie stropné osvetlenie

Vendor 8
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

LED vonkajšie stropné svietidlá


V rámci vonkajšieho osvetlenia môžete nakupovať rôzne alternatívy pre produkt charakteristický ako LED vonkajšie stropné svietidlo. V týchto produktoch je zahrnutá moderná LED technológia. LED exteriérové svietidlá sa vyznačujú kvalitným svetlom, dlhou služobnou životnosťou (ktorá sa odhaduje až na 50 000 aktívnych hodín) a úsporou energie. Vzhľadom na to, že sa jedná o vonkajšie osvetlenie, v niektorých prípadoch nie je nutné svietiť celú noc a práve LED vonkajšie stropné svietidlá so senzorom sú skvelou odpoveďou. Taktiež z tohto pohľadu nachádzajú efektívne uplatnenie nad vchodovými dverami a mnohými ďalšími vonkajšími oblasťami.


Na čo si dať pozor


Kedykoľvek, keď nakupujete vonkajšie svietidlá, tak je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je dané LED stropné vonkajšie svietidlo odolné voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že toto osvetlenie bude v rôznych podmienkach (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku tu!


Šetrite s nami vo Svete svietidiel!


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť akciovú ponuku, v ktorej sa nachádzajú aj rôzne alternatívy pre LED stropné exteriérové svietidlá za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte už dnes!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i