Porovnať
Prihlásiť
Registrovať
Levý banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-15:30 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Dizajnové lustre

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Dizajnové lustre – Dizajnové závesné svietidlá


V rámci našej hlavnej ponuky lustrov, sme si pre vás vyhradili samostatnú kategóriu pre rôzne variácie produktu dizajnový luster. Luxusný luster reprezentuje kráľovský typ zo svetelných možností a predstavuje centrálne osvetlenie miestnosti. Nachádza uplatnenie, pokiaľ potrebujete ešte osvetliť slabo osvietené oblastí daných miestností, na ktoré nestačia lampy alebo nástenné svietidlá. Okrem prvotnej svetelnej funkcie, tieto svietidlá taktiež efektívne napĺňajú dekoračnú funkciu, a to práve dych berúcimi dizajnami!


V rámci ponuky narazíte na rôzne štýlové, materiálové a farebné prevedenia pre závesné dizajnové LED svietidlá, avšak všetky majú spoločné jedno – skutočne luxusné dizajny! LED technológia, ktorou disponujú príslušné produkty sa vyznačuje nižšou spotrebou energie a kvalitným, silným svetlom. Okrem toho, sa táto moderná technológia poskytuje aj dlhú služobnú životnosť, ktorá sa odhaduje až na 50 000 aktívnych hodín. To, kde sa rozhodnete umiestniť naše luxusné lustre je skutočne len a len na vás. Najčastejšie, avšak nachádzajú uplatnenie v obývačkách (moderné lustre do obývačky), v kuchyniach prípadne jedálňach (moderné lustre do kuchyne/moderné lustre do jedálne) a v spálňach (moderné lustre do spálne). Variabilita kombinovania je tiež pomerne bohatá a preto veríme, že nebudete mať žiaden problém kombinovať naše produkty s vašim interiérovým dizajnom. Vďaka honosným prevedeniam, si z ponuky vyberiete luxusné lustre do obývačky a luxusné lustre do kuchyne či už máte tieto miestností zariadené v rustikálnom štýle, vintage, drevenom alebo nejakom modernom štýle. Nepochybne, v našej ponuke dominujú aj luxusné krištáľové lustre, ktoré vaše miestností ožiaria očarujúcou hrou svetiel. Za zmienku v tomto smere určite stoja výrobcovia OXFORD a DORA.


Šetrite vo Svete svietidiel – Zľavy na moderné závesné svietidlá


Taktiež vám odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie, v ktorej máte možnosť nakupovať aj dizajnové moderné lustre za zvýhodnené ceny! Zľavy sú však limitované, a preto sa poponáhľajte!

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i