0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

OSRAM! Žiarovky a svietidlá s dlhoročnou tradíciou

Nina

Značku OSRAM určite mnohí z vás dobre poznáte, čo sa žiaroviek týka. Nie je to však ani z ďaleka jediný sortiment, ktorý sa pod touto značkou skrýva.

Niečo málo o spoločnosti

Spoločnosť OSRAM, ktorú určite všetci poznáte, má sídlo v Mníchove a má dlhoročnú tradíciu. Obľúbenosť tejto značky je daná predovšetkým dlhou históriou, ktorá siaha až do doby pred viac ko 100 rokmi. Nielen tieto dlhoročné skúsenosti a dlhoročná prax zaručujú prvotriednu kvalitu celého sortimentu. Pod značkou OSRAM nájdete automobilové osvetlenie. Predovšetkým je ale táto spoločnosť globálne najväčším výrobcom rôzneho osvetlenia. Aby táto spoločnosť dosiahla na trhu čo najväčšieho vplyvu, ponúka OSRAM od roku 2016 niektorý svoj sortiment pod novo vytvorenou spoločnosťou LEDVANCE. A aký je teda medzi nimi rozdiel?
 
LEDVANCE sa zameriava na osvetlenie všeobecne, na také, ktoré smeruje koncovému zákazníkovi, OSRAM naopak vyvíja digitálne sieťové osvetlovacie riešenia a komponenty, ktoré smerujú priemyselným, komerčným a verejným zákazníkom. Čo sa ale kvality výroby týka, tá zostáva rovnako prvotriedna u oboch týchto značiek. Naviac všetky výrobky nesú stále logo OSRAM. Keďže ide táto spoločnosť stále vpred, nájdete tu okrem iného tiež sortiment, s ktorým si môžete vytvoriť inteligentnú domácnosť.
null null
 

Aký sortiment od značky OSRAM u nás nájdete?

Ako sme už v úvode spomenuli, táto značka sa už neobmedzuje len na žiarovky. Vzhľadom ku spokojnosti nás a samozrejme predovšetkým vás, našich zákazníkov, máme pre vás v našej ponuke veľké množstvo ďaľších svietidiel značky OSRAM. Za zmienku stoja najmä bodové alebo podhľadové svietidlá, na ktoré je společnost OSRAM expert.
       
Ďalej sú veľmi obľúbené rôzne žiarivkové svietidlá. Tie určite potešia toho, kto potrebuje svietidlo do svojej domácnosti. Samozrejme z nášho sortimentu si vyberie taktiež ten, kto potrebuje osvetliť rôzne komerčné priestory alebo pracovné prostredie, ako sú napríklad kancelárie alebo zasadacie miestnosti. Vzhľadom k tomu, že v zamestnaní človek trávi väčšinu dňa, tu na kvalite naozaj záleží. A práve žiarivky značky OSRAM ju bezpodmienečne zaručujú.
Pokiaľ ste si túto značku obľúbili, môžete si byť istí, že sme mysleli (a predovšetkým tiež výrobca) aj na vonkajšie priestory. Pod touto značkou nájdete veľké množstvo vonkajších svietidiel, ktoré spĺňajú všetky bezpečnostné normy. To všetko vám zaistí stoprocentnú spokojnosť.
Samozrejme potrebné je sa zmieniť tiež o žiarovkách, na ktoré je spoločnosť OSRAM dlhoročným expertom. Väčšina sortimentu, čo sa žiaroviek týka, sú LED žiarovky, ktoré sú tou najúspornejšou formou žiaroviek. Môžete si teda zaobstarať LED žiarovky OSRAM, s ktorými usporíte peniaze za náklady vynaložené na prevádzku, ale tiež ich získate za veľmi priaznivé ceny.
     
Pod značkou OSRAM tiež nájdete aj ďaľšie svietidlá, s ktorými si vytvoríte perfektné osvetlenie vo vašej domácnosti alebo na vašom pracovisku.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.