Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zrkadlá - Paulmann

Vendor 9
  • Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Moderné zrkadlá do obývačky a zrkadlá do spálne


V rámci rozdelenia podľa miestností, je možné nakupovať príslušné svietidlá na základe predurčeného umiestnenia. V príslušnej kategórii na vás čaká ponuka, zameraná na rôzne variácie pre LED zrkadlo do spálne/zrkadlo do obývačky. Tieto tovary nájdu uplatnenie v závislosti od toho, akým spôsobom máte vyriešený obklad v príslušných miestnostiach. S obývačkou to je náročnejšie, pokiaľ je miestnosť ľadená do tradičného dreveného výzoru, potom je nutné zrkadlá nejakým spôsobom vyzdobiť alebo nastylovať tak, aby zapadli do interiérového dizajnu. V prípade spálne to je jednoduchšie, vzhľadom na to, že sú prevažne ľadené do bielej farby a naše zrkadlá do nich automaticky zapadnú.


Zrkadlá sú vybavené stmievateľnou funkciou, ktorá vám umožni meniť intenzitu svetla. V ponuke sú taktiež zahrnuté inteligentné zrkadlá, pri ktorých je možné manipulovať so svetlom prostredníctvom mobilu, tabletu alebo hlasu (za pomoci domáceho asistenta). Vyberte si luxusné zrkadlá do obývačky už dnes! V rámci obývačky a spálne môžete taktiež prehliadať naše lustre do obývačky, nástenné svietidlá do obývačky, lampy do obývačky a mnoho ďalšieho.


Akcia – Šetrite vo Svete svietidiel


Taktiež vám odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie, v ktorej máte možnosť nakupovať rôzne svietidlá a doplnky do domácnosti za zvýhodnené ceny! Zľavy sú však limitované, a preto sa poponáhľajte.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i