Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Vintage žiarovky - Leuchten Direkt

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Vintage žiarovky – Retro žiarovky v móde


Vintage žiarovka (často sa k nej referuje aj ako Edison žiarovka) reprezentuje skvelý mix medzi retro vzhľadom a modernou technológiou.

LED vintage žiarovky
LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. Prečo je teda táto technológia tak populárna? Pozeráte sa moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu, vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. Vintage LED žiarovky sa vyznačujú aj tým, že majú dlhú služobnú životnosť. Takéto osvetlenie môže vydržať až 50 000 hodín. Základné benefity technológie používanej pre tieto retro LED žiarovky sme vám už predstavili a teraz vám povieme niečo o tom, prečo je LED lepšie ako klasická žiarovka Edison.

LED vs klasické Edison žiarovky
Bežné Edison žiarovky sú oveľa menej energeticky úsporné, pretože takmer všetka ich energia sa premení na teplo (až 90%), zatiaľ, čo pri LED sa iba 20% energie premení na teplo. Ďalším problémom s klasickými vintage žiarovkami bolo, že neboli tak jasné a boli príliš krehké. To je dôvod, prečo odporúčame si zvoliť LED žiarovky vintage pred klasickými. Pokiaľ chcete siahnuť po overenej kvalite potom Philips vintage žiarovky LED sú tým správnym krokom pre vás.

Ak ste milovníkom vintage, určite by ste nemali vynechať našu ponuku zameranú na vintage lustre a vintage lampy.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i