Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Predlžovacie káble, spojky, prívody - Aigostar B.V.

Vendor 1
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Predlžovacie káble a iné elektro káble a spojky


Mnohokrát kábel od svetla či od iného elektrického spotrebiča nie je dostatočne dlhý. V exteriéri sa často stáva, že elektrická prípojka jednoducho nie je po ruke a vtedy prichádzajú na scénu veľmi praktické predlžovacie káble (predlžovačky). V ponuke je samozrejme klasická predlžovačka rovnako ako predlžovačka s vypínačom alebo s ochranou. Či už potrebujete natiahnuť kábel na pár metrov alebo na niekoľko desiatok, nemusíte sa obávať, v našej ponuke nájdete rôzne dĺžky. Práve pre exteriér je veľmi obľúbený predlžovací kábel na bubne. Z tých väčších dĺžok máme v ponuke predlžovací kábel 25 m (predlžovací kábel na bubne 25m) a predlžovací kábel 50 m (predlžovací kábel na bubne 50m).


Samozrejme máme v ponuke aj rôznu inú prepojovaciu kabeláž, ktorá vám pri prenosu vizuálnych a zvukových médií určite nemôže chýbať. Môžete nakupovať produkty ako USB kábel, HDMI kábel, SCART kábel, sieťový kábel a mnohé iné. V prípade, že hľadáte kvalitné a lacné predlžovačky a iné prepojovacie káble, ste na tom správnom mieste!


Okrem predlžovacieho kábla si v kategórii elektromateriál môžete zakúpiť tiež zásuvky, konektory, ventilátory, čidlá, hlásiče dymu a spínače.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i