Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Pouličné lampy pre verejné osvetlenie - Greenlux

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Pouličné lampy pre verejné osvetlenie - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Pouličné lampy a verejné osvetlenie


Pouličné osvetlenie sa v dnešnej dobe vyskytuje takmer všade okolo nás. Je súčasťou ulíc, parkov aj námestí. A pokiaľ potrebujete kúpiť pouličné svietidlá pre verejné osvetlenie, potom ste na tom správnom mieste. Okrem klasického osvetlenia máme v ponuke aj LED pouličné osvetlenie.

Prečo si zvoliť pouličné LED osvetlenie
LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. Prečo je, teda táto technológia tak populárna? Pozeráte sa moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie, na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu, vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. LED verejné osvetlenie sa vyznačuje aj tým, že majú dlhú služobnú životnosť. Takéto osvetlenie môže vydržať až 50 000 hodín.

Súčasťou štruktúry daného osvetlenia je tvrdené sklo, ktoré ochraňuje príslušný optický systém. Verejné osvetlenie LED má samotné telo vytvorené z vysokotlakového hliníkového odliatku a aj vďaka týmto skutočnostiam, vydrží náročnejšie podmienky. Neváhajte a nakupujte pouličné LED svietidlá už dnes! Pre viac úsporných svetelných alternatív navštívte našu hlavnú LED ponuku.

Vzhľadom na to, že sa jedná o vonkajšie svietidlá odporúčame vám si pred kúpou pozrieť príslušné IP krytie (v prípade, že tento pojem nepoznáte nezúfajte, v našom článku vám povieme všetko, čo potrebujete vedieť na efektívny nákup vonkajšieho osvetlenia).
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i