Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Príslušenstvo k ventilátorom - Globo

Vendor 3
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Príslušenstvo k ventilátorom 


Vzhľadom na to, že v našej ponuke nájdete rôzne alternatívy pre ventilátory, ako napríklad stĺpové, stolné, podlahové, stojacie a mnohé iné, je potrebné pre komplexnosť ponuky zahrnúť aj príslušenstvo.  


Diaľkovače, svietidlá a predlžovacie tyče


V rámci tejto kategórie, teda máte možnosť nakupovať rôzne príslušenstvo pre ventilátory. Do tejto charakteristiky spadá aj diaľkové ovládanie na ventilátory, ktoré vám umožnia efektívnejšiu manipuláciu so samotným zariadením bez nadbytočnej námahy. Samozrejme uplatnenie nachádzajú na všetky typy, avšak najefektívnejšie sú v prípade stropných ventilátorov, ktoré by bolo inak veľmi nepohodlné kontrolovať. 


Keď už sme pri tých stropných ventilátoroch, v rámci príslušenstva okrem ovládačov ponúkame aj svietidlá pre ventilátory, ktoré môžete následne upevniť na ich kostru (ventilátory bez svetla). Svietidlo pre ventilátor je veľmi praktické a popravde, bolo by veľmi čudné mať v miestnosti umiestnený stropný ventilátor a stropné svetlo zvlášť. 


Pri príslušenstvu k stropným ventilátorom sa vzťahujú aj naše ďalšie produkty, ktorými sú predlžovacie tyče. Práve vďaka ním budete schopní znížiť vzdialenosť medzi ventilátorom visiacim zo stropu a zemou.


Tak neváhajte a nakupujte ovládače na ventilátory, predlžovacie tyče ventilátory a svietidlá na ventilátory už dnes! V rámci nášho e-shopu môžete navštíviť aj našu akciovú ponuku, v ktorej môžete nakupvoať aj príslušenstvo na ventilátory za zvýhodnené ceny. Zľavy sú avšak limitované a preto sa poponáhľajte!

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i