Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Podlahové, stolové a kancelárske lampy

Dátum: 21.3.2013

Nielen hlavné osvetlenie miestnosti je pre interiér dôležitým osvetlením. Aj svietidlá typu lámp sú výborným doplnkovým avšak mnohokrát nepostrádateľným pomocníkom.

 
Stojacie lampy - ide o svietidlá využívaná najčastejšie v obývacích izbách či spálňach. Veľakrát podlahové lampy slúži k tomu, aby príjemné svetlo, ktoré lampy vyžarujú, pomohlo k docieleniu príjemné a odpočinkové atmosféry v izbe, kde máme lampu umiestnenú. Ako pri relaxácii, tak pri pozeranie sa na televíziu, počúvanie hudby či prácu na PC lampu mnohí z nás oceňujú, ako výborného pomocníka. Aj keď sa radi schúlite do pohodlného kresla a vžijete sa do knihy, ktorá Vás dočista pohltila, potom aj vtedy Vám stojacie lampy napomôžu k tomu, aby ste si pri čítaní nekazili oči, nemuseli využívať hlavného osvetlenia miestnosti a aj tak ste na písmenká dostatočne a zdravo videli .

Stolové lampičky - svietidlá, ktoré na mnohých stoloch považovaná za nenahraditeľné osvetlenia. Stolné lampy často nazývame a môžeme sa stretnúť s označením - kancelárske lampy. Tieto pracovné lampičky nám na stole hrajú dôležitú úlohu pri práci au detí a školákov pri plnení domácich úloh, kreslenie si alebo čítanie si kníh a pod Hoci to nemusí byť zrejmé, je dôležité na práci dobre vidieť a nie vždy hlavné osvetlenie miestnosti môže dobre osvetliť aj kancelársky, pracovný stôl, kde si svojou polohou a umiestnením môžeme pri práci tieniť. Práve z takýchto dôvodov mnohí z nás na lampičky nedajú dopustiť.

Hoci stojacie lampy, stolové lampičky alebo kancelárske lampy obstarávajú na účely dekoratívneho osvetlenia, funkčnosť a praktická stránka týchto svietidiel je nespochybniteľná.
     

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.