0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Podlahové, stolové a kancelárske lampy

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Nielen hlavné osvetlenie miestnosti je pre interiér dôležitým osvetlením. Aj svietidlá typu lámp sú výborným doplnkovým avšak mnohokrát nepostrádateľným pomocníkom.

 
Stojacie lampy - ide o svietidlá využívaná najčastejšie v obývacích izbách či spálňach. Veľakrát podlahové lampy slúži k tomu, aby príjemné svetlo, ktoré lampy vyžarujú, pomohlo k docieleniu príjemné a odpočinkové atmosféry v izbe, kde máme lampu umiestnenú. Ako pri relaxácii, tak pri pozeranie sa na televíziu, počúvanie hudby či prácu na PC lampu mnohí z nás oceňujú, ako výborného pomocníka. Aj keď sa radi schúlite do pohodlného kresla a vžijete sa do knihy, ktorá Vás dočista pohltila, potom aj vtedy Vám stojacie lampy napomôžu k tomu, aby ste si pri čítaní nekazili oči, nemuseli využívať hlavného osvetlenia miestnosti a aj tak ste na písmenká dostatočne a zdravo videli .

Stolové lampičky - svietidlá, ktoré na mnohých stoloch považovaná za nenahraditeľné osvetlenia. Stolné lampy často nazývame a môžeme sa stretnúť s označením - kancelárske lampy. Tieto pracovné lampičky nám na stole hrajú dôležitú úlohu pri práci au detí a školákov pri plnení domácich úloh, kreslenie si alebo čítanie si kníh a pod Hoci to nemusí byť zrejmé, je dôležité na práci dobre vidieť a nie vždy hlavné osvetlenie miestnosti môže dobre osvetliť aj kancelársky, pracovný stôl, kde si svojou polohou a umiestnením môžeme pri práci tieniť. Práve z takýchto dôvodov mnohí z nás na lampičky nedajú dopustiť.

Hoci stojacie lampy, stolové lampičky alebo kancelárske lampy obstarávajú na účely dekoratívneho osvetlenia, funkčnosť a praktická stránka týchto svietidiel je nespochybniteľná.
     

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.