0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Nezabudnite na lampy a lampičky

Nina

Rôzne druhy lámp a menších lampičiek sa hodia do každej domácnosti. Pokiaľ doma potrebujete oživiť vaše svietidlá, zaobstarajte si niektorú z nich práve teraz.

Hlavné alebo centrálne svietidlo má doma každý takmer vo všetkých miestnostiach. Nemalú úlohu, čo sa osvetlenia domácnosti aj vonkajších priestorov týka, ale plnia tiež rôzne druhy lámp a lampičiek.

Neodmysliteľné stolné lampičky

Jednou zo skupín lámp, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti, sú stolné lampy. Tie môžu mať rôzne využitie a použiť ich je možné snáď v každej miestnosti. Ako prvé môžeme menovať napíklad spálňu, kde by stolná lampička nemala chýbať na žiadnom nočnom stolíku. Keď idete napríklad na toaletu alebo si chcete len čítať, nie je práve najlepší nápad pred spaním svietiť hlavným svetlom, ktoré môže svietiť príliš intenzivne. Lampičky oproti tomu majú svetlo tlmenejšie, pre druhého teda ich svetlo nie je obťažujúce. Ak si naopak ešte k tomu chcete ešte zvoliť intenzitu svietenia, je možné si zaobstarať aj niektorú stmievateľnú. Taktiež, čo sa týka ich vzhľadu, vybrať si môžete z množstva typov. Od klasických lámp, cez dizajnové kúsky, až po zaujímavé vitrážové lampy Tiffany.
null              null

Stojacie lampy do obývacej izby

Ďalšie lampy, ktoré sú veľmi obľúbené a často využívané, sú lampy stojacie. Mnohokrát nájdu svoje uplatnenie napríklad v obývacej izbe niekde v blízkosti sedačky. Tam môže byť jedno z najlepších miest, kam takú stojaciu lampu postaviť. Samozrejme nie je to podmienka. Vyzerať skvelo budú tiež niekde v rohu miestnosti alebo niekde blízko vášho obľúbeného kresla. Vybrať si môžete opäť z rôznych klasických, až po tie dizajnové, ktoré vám môžu plniť okrem funkcie osvetľovacej tiež funkciu dekoračnú. Naviac je tiež možné si vybrať buď klasiku, ktorá sa len rozsvieti a zhasne, alebo stmievateľný variant, kde si sami vyberiete, ako má lampa svietiť.
null 

Detské lampičky pre vašich najmenších

Pokiaľ máte doma deti, určite ste už prišli na to alebo na to časom prídete, že aj ony potrebujú nejakú tú detskú lampičku. A nebola by to lampa pre deti, keby nebola s motívom, ktorý má váš miláčik najradšej. Rôzne rozprávkové bytosti alebo len rôzne farby, ktoré majú vaše deti rady. A to či už hľadáte detskú lampu na písací stôl k písaniu úloh, k postieľke, aby sa im lepšie zaspávalo alebo lampičku do zásuvky, ktorá môže slúžiť k prechodu napríklad k vám do spálne alebo na toaletu. Všetko toto v rôznom detskom prevedení môžete mať.
null               null

Dekoračné lampy

Či už potrebujete nejaký pekný darček pre vašich najbližších alebo si chcete skrášliť svoju domácnosť, oceníte ponuku dekoračných lampičiek. Tie majú  len veľmi decentné svetlo, ale to úplne stačí. Ich hlavnou funkciou, ako už názov napovie, je to, že nám doma majú prevažne robiť parádu a slúžiť ako doplnok. Môžete si vybrať buď rôzne s vypínačom na kábli, alebo tiež také, kde nepotrebujete elektrický prúd, pretože sú na batérie.
null 

Úsporné LED lampičky

Určite sa nájde veľké množstvo takých, čo majú radi nové technológie a zaobstarávajú si najradšej také spotrebiče, ktoré sú čo najúspornejšie. Práve pre vás je tu sekcia LED lámp a lampičiek. Tu nájdete či už rôzne stolné a stojacie, tak aj tie dekoračné. A to všetko v LED prevedení. Môžete si vybrať z mnohých zaujímavých dizajnových kúskov, ktoré nielen že sú veľmi moderné, ale hlavne s nimi ušetríte, čo sa nákladov za ich prevádzku týka.
null 

Vonkajšie lampy do vášho exteriéru

Typy lámp do interiéru sme vám už predstavili. Aj keď je ich ešte oveľa viac, stačí sa pozrieť na všetky naše kategórie. Na čo, ale nesmieme zabudnúť, sú tiež rôzne lampy vonkajšie. Či už priamo záhradné alebo solárne, oboje teraz na vašich záhradách, príjazdových cestách alebo terasách stopercentne využijete. A to už kvôli tomu, aké krásne nám teraz nastalo počasie. Vonku budete tráviť omnoho viac času než v zime. K tomu teda potrebujete dobre svietiť aj vonku. Rôzne záhradné lampy vám sem budú pasovať ako uliate.
null 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.