Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Nástenné svietidlá

Dátum: 5.9.2014

Už máte vybrané centrálne osvetlenie, ale stále to nie je ono? Stále niečo chýba? Potom stavte na nástenné svietidlá!

Už máte vybrané centrálne osvetlenie, ale stále to nie je ono? Stále niečo chýba? Potom stavte na nástenné svietidlá!

Nástenné svietidlá sa radíia medzi svietidlá doplnkové. To znamená, že dopĺňajú osvetlenia centrálneho tak, aby bol priestor optimálne osvetlení. Medzi doplnkové osvetlenie sa ďalej radia aj rôzne bodovky, podhľadové svietidlá či napríklad LED pásiky
 
Nástenné svietidlá majú nielen variabilné použitie, ale aj rozmanitý dizajn. Vyberať môžete z guľatých tvarov, hranatých, vystupujúcich i prisadených. Rovnako tak môžete vidieť pestrú škálu farieb. Od klasickej bielej až po extravagantné ako fialová, oranžová apod.

Nástěnné svítidlo ZEUS chrom/modráEGLO 13443 - Venkovní nástěnné svítidlo LARANJA 1xE27/11W

Pod pojmom nástenné svietidlo si možno mnoho z nás predstaví iba klasickú "placku na stene". Avšak radi by sme zdôraznili, že nástenným svietidlom môže byť aj bodovka či lampička umiestnená na stene. U vonkajších svietidiel sa často stretávame s rôznymi lampášmi a zdobenými svietidlami. 
 
Pri výbere nástenného svietidla do interiéru nie je nutné dávať pozor na žiadne špecifické veci. Môžete vyberať podľa vzhľadu a finančných možností. U nástenných svietidiel určených do exteriéru je potrebné dbať na dostatočné IP krytie. Teda ochranou pred vodou a drobnými časticami. Nástenné svietidlá určené do exteriéru by mala mať minimálne IP 44.

EGLO 92232 - Venkovní nástěnné svítidlo ABIRA 1xE27/60WEGLO 86541 - Venkovní nástěnné svítidlo BEVERLY 2xE27/60W stříbrná / bílá

Nástenné svietidlá sú užitočnými pomocníkmi pri osvetľovaní vášho domu i záhrady. Vyberte si to pravé z našej bohatej ponuky.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.