0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Nástenné svietidlá

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Už máte vybrané centrálne osvetlenie, ale stále to nie je ono? Stále niečo chýba? Potom stavte na nástenné svietidlá!

Už máte vybrané centrálne osvetlenie, ale stále to nie je ono? Stále niečo chýba? Potom stavte na nástenné svietidlá!

Nástenné svietidlá sa radíia medzi svietidlá doplnkové. To znamená, že dopĺňajú osvetlenia centrálneho tak, aby bol priestor optimálne osvetlení. Medzi doplnkové osvetlenie sa ďalej radia aj rôzne bodovky, podhľadové svietidlá či napríklad LED pásiky
 
Nástenné svietidlá majú nielen variabilné použitie, ale aj rozmanitý dizajn. Vyberať môžete z guľatých tvarov, hranatých, vystupujúcich i prisadených. Rovnako tak môžete vidieť pestrú škálu farieb. Od klasickej bielej až po extravagantné ako fialová, oranžová apod.

Nástěnné svítidlo ZEUS chrom/modráEGLO 13443 - Venkovní nástěnné svítidlo LARANJA 1xE27/11W

Pod pojmom nástenné svietidlo si možno mnoho z nás predstaví iba klasickú "placku na stene". Avšak radi by sme zdôraznili, že nástenným svietidlom môže byť aj bodovka či lampička umiestnená na stene. U vonkajších svietidiel sa často stretávame s rôznymi lampášmi a zdobenými svietidlami. 
 
Pri výbere nástenného svietidla do interiéru nie je nutné dávať pozor na žiadne špecifické veci. Môžete vyberať podľa vzhľadu a finančných možností. U nástenných svietidiel určených do exteriéru je potrebné dbať na dostatočné IP krytie. Teda ochranou pred vodou a drobnými časticami. Nástenné svietidlá určené do exteriéru by mala mať minimálne IP 44.

EGLO 92232 - Venkovní nástěnné svítidlo ABIRA 1xE27/60WEGLO 86541 - Venkovní nástěnné svítidlo BEVERLY 2xE27/60W stříbrná / bílá

Nástenné svietidlá sú užitočnými pomocníkmi pri osvetľovaní vášho domu i záhrady. Vyberte si to pravé z našej bohatej ponuky.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.