Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Moderné svietidlá - inovácia pre váš interiér

Dátum: 2.4.2014

Moderné svietidlo môžete zaobstarať za prijateľné ceny a vo veľmi nevšednom dizajne.

Láka vás si kúpiť domov moderné svietidlá? Chcete do obývacej izby nezvyčajný luster? Moderné svietidlo si môžete zaobstarať za prijateľné ceny a vo veľmi nevšednom dizajne.

Obľubu si získavajú napríklad lustre z matného chrómu a acrylu za použitia úsporného LED osvetlenia. Zákazníkom sa páčia aj netradičné kombinácie klasických materiálov ako je kov a moderného pojatia dizajnu a úsporných halogénových žiariviek. Tie môžu znížiť spotrebu elektrickej energie až o pätinu. Objavujú sa aj materiály ako je chróm, krištáľ, mosadz, fúkané sklo, drevo i plast. Lustre a ďalšie moderné stropné svietidlá, nástenné svietidlá, lampičky i lampy patria spolu s ďalšími bytovými prvkami neodmysliteľne k navodeniu pocitu príjemného bývania.
 
Svet svietidiel ponúka série moderných svietidiel do obývacích izieb a priľahlých miestností ako sú jedálne či kuchyne, ktoré sú v súčasnosti často prepojené. V nich nájdete závesné svietidlá, stropné svietidlá, lampy a lampičky, nástenné svietidlá i stojaté lampy. Pre menšie domy či byty dodávame aj samostatná moderné svietidlá.
 
Moderné svietidlá využívajú najnovšie materiály a tvary, výber záleží na vkuse zákazníka i účelnosti. Vyberte si z bohatej ponuky nášho e - shopu.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.