Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Kúpeľňové svietidlá

Dátum: 9.7.2013

Kúpeľňa miestnosť, kde väčšinou začínate každý Váš deň. Osvetlite si ju kvalitnými svietidlami, aby Váš deň začínal príjemnejšie.


Aj keď kúpeľňa všeobecne nebýva vo Vašom domove stredom pozornosti, je potreba na ňu myslieť aj čo sa osvetlenia týka. V kúpeľni stojíte pred zrkadlom každé ráno, než idete do práce, keď sa pripravujete von s priateľmi a samozrejme aj v iných chvíľach. Preto, aby ste vyzerali tak, ako potrebujete, je potrebné si zaobstarať niektoré z kúpeľňových svietidiel, ktoré sa umiestňujú práve k zrkadlám. Kúpeľňové svietidlá by ste k zrkadlu mali umiestniť takým spôsobom, aby ste si nijako netienili vlastným telom a svietidlo na Vás nevrhal nežiaduce tiene, ktoré môžu spôsobiť, že napríklad po nalíčenie budete v zrkadle vyzerať trošičku odlišne, než v skutočnosti vyzeráte.

Okrem toho, že sa v kúpeľni pripravujeme von, slúži nám aj ako miesto odpočinku po celodennej drine v práci či v škole. Preto okrem kúpeľňového osvetlenia k zrkadlu je tiež potrebné si zaobstarať niektoré zo stropných kúpeľňových svietidiel, ktoré plnia funkciu hlavného osvetlenia celej tejto miestnosti. Pri výbere stropného svietidla by ste mali byť takisto obozretní a zvážiť, ktoré svietidlo Vám do Vašej kúpeľne padne ako dizajnovo, tak iz pohľadu svietivosti.
Vo Vašej kúpeľni by nemalo byť ostré svetlo, ktoré by Vás pálilo do očí a Vy ste miesto odpočinku neboli ešte viac unavení.

Ak ešte vo Vašej kúpeľni niektoré svietidlo nemáte, alebo ak Vám niektoré dosluhuje, je teraz ten správny čas to napraviť. Náš internetový obchod www.svet-svietidiel.sk Vám ponúkne širokú škálu ako kúpeľňových, tak aj mnoho ďalších svietidiel.            

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.