0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Kúpeľňové svietidlá

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Kúpeľňa miestnosť, kde väčšinou začínate každý Váš deň. Osvetlite si ju kvalitnými svietidlami, aby Váš deň začínal príjemnejšie.


Aj keď kúpeľňa všeobecne nebýva vo Vašom domove stredom pozornosti, je potreba na ňu myslieť aj čo sa osvetlenia týka. V kúpeľni stojíte pred zrkadlom každé ráno, než idete do práce, keď sa pripravujete von s priateľmi a samozrejme aj v iných chvíľach. Preto, aby ste vyzerali tak, ako potrebujete, je potrebné si zaobstarať niektoré z kúpeľňových svietidiel, ktoré sa umiestňujú práve k zrkadlám. Kúpeľňové svietidlá by ste k zrkadlu mali umiestniť takým spôsobom, aby ste si nijako netienili vlastným telom a svietidlo na Vás nevrhal nežiaduce tiene, ktoré môžu spôsobiť, že napríklad po nalíčenie budete v zrkadle vyzerať trošičku odlišne, než v skutočnosti vyzeráte.

Okrem toho, že sa v kúpeľni pripravujeme von, slúži nám aj ako miesto odpočinku po celodennej drine v práci či v škole. Preto okrem kúpeľňového osvetlenia k zrkadlu je tiež potrebné si zaobstarať niektoré zo stropných kúpeľňových svietidiel, ktoré plnia funkciu hlavného osvetlenia celej tejto miestnosti. Pri výbere stropného svietidla by ste mali byť takisto obozretní a zvážiť, ktoré svietidlo Vám do Vašej kúpeľne padne ako dizajnovo, tak iz pohľadu svietivosti.
Vo Vašej kúpeľni by nemalo byť ostré svetlo, ktoré by Vás pálilo do očí a Vy ste miesto odpočinku neboli ešte viac unavení.

Ak ešte vo Vašej kúpeľni niektoré svietidlo nemáte, alebo ak Vám niektoré dosluhuje, je teraz ten správny čas to napraviť. Náš internetový obchod www.svet-svietidiel.sk Vám ponúkne širokú škálu ako kúpeľňových, tak aj mnoho ďalších svietidiel.            

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.