0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Dizajnové svietidlá do vašej domácnosti

Nina

Rozhodli ste sa pre zmenu? Radi by ste niečo naozaj štýlové? Vezmite to z gruntu a vybavte si váš dom diazjnovými svietidlami.

Pre vás, ktorí máte radi zaujímavé kúsky nábytku a podľa toho máte tiež váš dom vybavený, je potrebné, aby vám k celkovému vyváženému dizajnu celej miestnosti sedeli tiež svietidlá. V dnešnej dobe nie je už potrebné obmedzovať sa len jedným typom svietidiel a tiež sa pozerať len po jednom štýle. K neobyčajnému dojmu sa bude najlepšie hodiť niektoré zo širokej škály dizajnových svietidiel. Rôznym tvarom a farbám sa medze naozaj nekladú.
null 

Centrálne dizajnové svietidlá

Hlavné svietidlo je takmer neodmysliteľnou súčasťou každej miestnosti. Tam, kde je to priestorovo možné, vynikne snáď najlepšie zaujímavý kúsok v podobe dizajnového lustra. Do obývacej izby si môžete vybrať dizajnový luster rôznych veľkostí. Nájdete tu rôzne kúsky. Niektoré dizajnové lustre majú klasický tvar ako ste u bežných lustrov zvyknutí. Ale niektoré majú rôzne neobyčajné tvary, ktoré vyzerajú skutočne zaujímavo. Do kuchyne alebo nad jedálenský stôl tak môžete umiestniť rôzne dizajnové kúsky, ktoré sú zhotovené z rôzne prepletených kovových konstrukcií a vyčnievajúcich žiaroviek, ktoré tiež vyzerajú veľmi vkusne. Aj do detskej izby alebo do spálne si môžete vybrať vkusný dizajnový luster.
null                 null
Pre majiteľov domácností, kde je nutné brať ohľad predovšetkým na rozmery miestností, máme tiež dobrú správu. Ako centrálne svietidlo vám môže do celkového dizajnu skvelo zapadnúť niektoré dizajnové stropné svietidlo, ktoré nebude prekážať ani tam, kde sú stropy nízke. Ale aj napriek tomu, že sú priestorovo tak nenáročné, na kvalite osvetlenia nič neuberajú. Ich vzhľad je tiež zaujímavý a je možné ich zladiť s ostatnými svietidlami.

Dizajnové lampy a lampičky

Hlavné svietidlo už máte vyriešené, ale pravdepodobne vám stále niečo chýba. Okrem centrálneho osvetlenia je totiž veľmi dôležité tiež svietidlo doplnkové. Dizajnové stolné lampy vám môžu perfektne slúžiť ako doplnkové svietidlo napríklad v spálni alebo v detskej izbe. Tiež pracovnú plochu si môžete doplniť niektorým dizajnovým kúskom. V obývacej izbe napríklad k čítaniu alebo sledovaniu televízie oceníte tiež nejaké to doplnkové svietidlo. Tu vám túto funkciu bude snáď najlepšie plniť dizajnová stojacia lampa. Mnoho z nich je tiež stmievateľných. Ak si teda takúto vyberiete, môžete si sami navoliť aj intenzitu svietenia. Dizajnová lampa nielen dobre svieti, ale tiež to môže byť perfektná dekorácia, ktorá dodá vášmu vybaveniu úplne iný rozmer.
null                   null
A pokiaľ by vám stále tieto dizajnové svietidlá nestačili, môžete si ich vybrať oveľa viac. Napríklad rôzne dizajnové žiarivky, dizajnové bodové alebo nástenné svietidlá. Všetko tak môžete perfektne zladiť a skombinovať, aby bol celok príjemný a vy ste sa radi vracali domov.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber