Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Dizajnové stropné svietidlá

Vendor 2
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Dizajnové stropné svietidlá


V rámci našej ponuky stropných svietidiel, sme si pre vás vyhradili samostatnú kategóriu pre rôzne variácie produktu moderné stropné svietidlo. Moderné stropné svietidlá nachádzajú uplatnenie, pokiaľ potrebujete ešte osvetliť slabo osvietené oblastí daných miestností, na ktoré nestačia lampy alebo nástenné svietidlá. Okrem prvotnej svetelnej funkcie, tieto svietidlá taktiež efektívne napĺňajú dekoračnú funkciu, a to práve dych berúcimi dizajnami!


V rámci ponuky narazíte na rôzne štýlové a farebné prevedenia (prevažne biele, strieborné, čierne a zlaté) pre stropné dizajnové LED svietidlá, avšak všetky majú spoločné jedno – skutočne luxusné dizajny! LED technológia, ktorou disponujú príslušné produkty sa vyznačuje nižšou spotrebou energie a kvalitným, silným svetlom. Okrem toho, sa táto moderná technológia poskytuje aj dlhú služobnú životnosť, ktorá sa odhaduje až na 50 000 aktívnych hodín. To, kde sa rozhodnete umiestniť naše luxusné stropné svietidlá je skutočne len a len na vás, najčastejšie, avšak nachádzajú uplatnenie v obývačkách a spálňach. Variabilita kombinovania je tiež pomerne bohatá. Vďaka honosným prevedeniam, si z ponuky vyberiete dizajnové svietidlá do obývačky či už ju máte zariadenú v rustikálnom štýle, vintage, drevenom alebo nejakom modernom štýle. Nepochybne, v našej ponuke dominujú práve krištáľové prevedenia, ktoré vaše miestností ožiaria očarujúcou hrou svetiel.


Šetrite vo Svete svietidiel


Taktiež vám odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie, v ktorej máte možnosť nakupovať aj moderné stropné svietidlá do obývačky a iných miestností za zvýhodnené ceny! Zľavy sú však limitované, a preto sa poponáhľajte!

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i