0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

TOP NOVINKA: Stmievateľné svietidlá

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Stmievateľné LED stropné svietidlá. Jedná sa o najmodernejší vysoko úsporný typ osvetlenia, s ktorým cez diaľkový ovládať nastavíte rôzne stupne intenzity aj farebnosti svetla.

Od japonskej spoločnosti Dalen zoženiete stmievateľné LED stropné svietidlá. Jedná sa o najmodernejší vysoko úsporný typ osvetlenia, s ktorým cez diaľkový ovládať nastavíte rôzne stupne intenzity aj farebnosti svetla.

Najmodernejšie stropné LED osvetlenie

Radi by ste mali v izbe niekedy veľmi intenzívne svetlo s dennou bielou farbou a inokedy zas utlmené s teplo bielou? Riešením sú inteligentné svetlá Dalen. Tie v sebe majú zabudované LED čipy, ktoré práve poskytnú možnosti, o ktorých by sa Vám u bežného osvetlenia so žiarovkami mohlo len zdať:
  • Možnosť zvoliť si rôzne farby - od teplej bielej vhodnej k relaxácii až po dennú bielu, ktorá sa odporúča na prácu
  • Možnosť zvoliť si rôzne stupne intenzity jasu – k dispozícii je aj postupné stmievanie a úsporné nočné osvetlenie s príkonom len 1 W–2,5 W, ktoré sa po 30 minútach samo vypne
  • Verné podanie farieb bez skreslenie (CRI > 85 Ra) – toto oceníte obzvlášť v kuchyni pri príprave jedla a v detskej izbe a kancelári, kde sa vykonávajú detailnejšie činnosti
  • Veľký vyžarovací uhol až 270° – takže nemusíte mať obavy z tmavých kútov
  • Voľba Glare-free – po 30 minútach sa čipy stlmia na 90 % výkonu, šetria tak energiu a chránia zrak
  • Pohodlné ovládanie – buď cez diaľkový ovládať alebo klasický vypínač na stene
  • Šetrnosť k citlivým očiam – nehrozí žiadne nepríjemné vlnenie ani blikanie 
  • Kvalitné prevedenie vrátane nepriedušne uzavretého difúzneho krytu – v svietidle sa tak nebudú usádzať nečistoty, prach a hmyz

Svietidlá Dalen sú investíciou do budúcnosti

Cenovo patria tieto stropné LED svietidlá síce k tým drahším, ale keď vezmete v úvahu, že spotrebujú veľmi málo elektrickej energie a majú dlhú životnosť, nakoniec sa jedná o výhodnú investíciu. Vďaka svojej multifunkčnosti sú vhodné do všetkých interiérových miestností (hlavne kuchyne, obývacej izby a spálne) s výnimkou kúpeľne, kde by boli blízko umývadlá, sprchy či vane, pretože majú ochranu IP40, teda nie sú vôbec chránené pred vniknutím do vody. 
 

LED stropné svietidlá Dalen

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.