Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Naskladnili jsme nový vianoční tovar

Adventná doba je už v plnom prúde a za dverami na nás čakajú tie najočakávanejšie zimné dni. Prichádzajú Vianoce - sviatky svetla. Pripravte sa na tieto sviatočné dni a doprajte svojmu domovu krásnu vianočnú atmosféru. V našom eshope sme na to plne pripravení a ponúkame vám pestrú kolekciu vianočných svetelných dekorácií.

Celú ponuku tematického vianočného tovaru nájdete v kategórii Vianočné osvetlenie. Výber je naozaj bohatý, pre vytvorenie dychberúcich vianočných dekorácií vášho rodinného domu, bytu alebo komerčných priestorov, ste u nás na správnom mieste.

UMELÉ VIANOČNÉ STROMČEKY

Neodmysliteľnou rekvizitou sviatkov vianočných je bezpochyby stromček. V našom eshope nájdete pestrú paletu umelých vianočných stromčekov v duchu posledných trendov. Sú takmer nerozoznateľné od stromčekov živých a zostanú dokonale krásne mnoho rokov. Využijete ich nielen v domácnosti, ale aj v kancelárii či obchode, kam ľahko prinesú tú správnu sviatočnú náladu.

VIANOČNÉ REŤAZE

Najpraktickejšia vianočná dekorácia je bezpochyby svetelná reťaz. Dodá žiarivú vianočnú atmosféru nielen vášmu stromčeku. Vyberte si z ponuky reťazí tú správnu, ktorá dokonale ozdobí váš domov, výklad či kanceláriu. Vianočná výzdoba bez týchto drobných svetielok reťaze, nebude nikdy tak žiarivá a krásna, ako keď ju rozsvietia stovky alebo tisíce jemných svetielok. Hitom posledných rokov sú LED svetelné reťaze, ktoré ponúkajú veľkú úsporu, skvelú životnosť a odolnosť. V našej ponuke ich nájdete veľké množstvo, stačí si vybrať podľa svojich predstáv. 
 

VONKAJŠIE VIANOČNÉ REŤAZE 

Predstavte si tú čarovnú atmosféru večernej prechádzky, kedy do tmy svieti každý dom a balkón mihotavými vianočnými svetielkami. Ako najlepšie možno do sviatočného šatu odieť aj váš dom či predajňu, než pomocou svetelných reťazí? V našej ponuke vonkajších vianočných svetiel si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. Všetok tovar v tejto sekcii je určený pre vonkajšie použitie a spĺňa dané technické parametre.

Pre neopakovateľnú atmosféru Vianoc neváhajte načerpať inšpiráciu aj medzi našim ďalším vianočným sortimentom, ako sú vianočné dekorácie do okien či pestrá paleta vianočného LED osvetlenia. Samozrejmosťou pre vašu úplnú spokojnosť a dokonalý servis, je aj sekcia ponúkajúca náhradné žiarovky pre vaše vianočné svetelné dekorácie. Poďte sa spolu s nami naladiť do vianočnej nálady a tešiť sa na Ježiška.
  

Súvisiaci tovar

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.