Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Nabíjačky - ANSMANN

Vendor 1
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Nabíjačky batérií


Okrem množstva svetelných alternatív sa v našom e-shope stretnete aj s rôznymi inými produktami. Môžete u nás nakupovať rôzne malé elektrické spotrebiče, ale aj rôzne príslušenstvo ku svetlám. Napríklad také baterky, niektoré lampy, diaľkové ovládače na inteligentné osvetlenia potrebujú na svoj chod energiu. A vzhľadom na to, že nie sú pripojené k elektrine, je potreba bateriek. 


V rámci našej kategórie zameranej na elektro, sme si pre vás pripravili aj selekciu sústreďujúca sa na rôzne variácie pre produkt nabíjačka na batérie. Nabíjačka batérií je tým správnym riešením z finančného pohľadu, z pohľadu časovej spotreby (nákup nových batérií) a z ekologického pohľadu. Nejedná sa totižto o bežný odpad, a preto, v prípade opätovného nabíjania daných batérií nie je potreba ich likvidácie. V ponuke sa nachádzajú rôzne alternatívy – nabíjačka na tužkové batérie, nabíjačka na olovené batérie, USB nabíjačka batérií, LCD Smart nabíjačka, ktorá vám ukáže, ako sú jednotlivé batérie nabité. 


Rovno si k príslušnej nabíjačke môžete kúpiť aj kompatibilé batérie v našej kompletnej ponuke zameranej na batérie a akumulátory!

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i