Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

LED žiarovky E27 - 15000ON/OFF

Vendor 8
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

LED E27 žiarovky


V rámci rozdelenia žiaroviek, ste sa dostali do selekcie produktov, ktoré predstavujú rôzne alternatívy pre produkty charakteristické ako LED žiarovka E27. V prípade, že vám stará žiarovka vyhasla alebo hľadáte nové svetelné riešenie, potom ste na tom správnom mieste! Žiarovky s päticami E27 sú tým najviac používaným typom žiaroviek a samozrejme nájdete ich v rôznych farebných teplotách. Teplota 3000K nachádza perfektné použitie pre relaxáciu ako aj pre produktivitu. Žiarovky s teplotou 2400K vytvárajú viac romantiky a sú vhodné pre spálne a obývacie izby vašej domácnosti.


Nahradenie bežných zdrojov za LED žiarovky E27 vám poskytne množstvo výhod. LED zdroje vytvoria 6x viac svetla pri rovnakom energetickom zaťažení (čo sa prejaví aj na účtoch za energiu) a ich životnosť môže dosiahnuť až 50 000 hodín. Odolnosť proti vplyvom okolitého prostredia, takmer žiadne zahrievanie pri používaní, žiadne ultrafialové či infračervené žiarenie, odolnosť proti nárazom. Populárne sú najmä Osram LED E27 alebo Philips LED E27, medzi ktorými vyniká Philips vintage LED žiarovka - takzvaná Edisonka, ktorá okrem kvalitného svetla zároveň prináša estetický benefit. V ponuke na vás čakajú varianty s rôznymi príkonmi.


Šetrite s nami vo Svete svietidiel! – E 27 LED Akcia


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť akciovú ponuku, v ktorej môžete nájsť aj rôzne varianty pre E27LED žiarovky za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte už dnes!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i