Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

LED nástenné svietidlá - Philips Massive

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

LED nástenné svietidlá – Moderné nástenné osvetlenie


LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. My sa konkrétne pozrieme na to, čo vám ponúka naša kategória zameraná na LED svetlá na stenu. Prečo je, teda táto technológia tak populárna? Pozeráte sa na moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie, na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu, vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. LED svietidlá nástenné sa vyznačujú aj tým, že majú dlhú služobnú životnosť. Takéto osvetlenie môže vydržať až 50 000 hodín. Základné benefity technológie používanej pre nástenné LED svetlá, sme vám už predstavili a teraz vám povieme niečo o samotnej ponuke.


LED svetlá nad zrkadlo do kúpeľne


Hľadáte štýlové LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla? Ste na tom správnom mieste. V našej ponuke nájdete rôzne elegantné prevedenia LED svetla na zrkadlo. Okrem tradičnej striebornej farby v ponuke nájdete aj rôzne iné farebné prevedenia, takže sa nemusíte báť kombinovať naše kúpeľňové svetlo nad zrkadlo s vaším interiérovým designom! Všetky LED svietidlá do kúpeľne v našej ponuke majú uvedenú aj príslušnú IP hodnotu. Táto hodnota vás informuje o tom, ako je svetlo odolné aj napríklad voči tekutým časticiam. Preto vám pred kúpou odporúčame si túto hodnotu pozrieť v našom článku, keďže práve LED svetlá do kúpeľne môžu prichádzať do styku s vodou. Taktiež máme v ponuke rôzne LED nočné svetlá so senzorom/LED do zásuvky.


Doteraz sme hovorili najmä o interiérovom využití pre LED nástenné svetlá, avšak v ponuke nájdete aj rôzne produkty pre váš exteriér. Práve tu nachádzajú veľké uplatnenie vonkajšie svietidlá na fasádu a LED schodiskové svetláso senzorom. Nástenné svetlá so senzorom sú užitočné najmä pre prechodové oblasti a určite stojí za to ich vyskúšať. Využitie pri schodoch vyplýva najmä z toho, že vaše ruky nemusia byť vždy voľné a teda automatické zapnutie svetla, je veľkou výhodou.


Pre viac LED osvetlenie navštívte našu hlavnú kategóriu.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i