Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

LED lampy a lampičky - Extol

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

LED lampy a lampičky – Štýlové ale aj detské prevedenia


LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. My sa konkrétne pozrieme na to, čo vám ponúka naša kategória zameraná na stolové LED lampy. Prečo je teda táto technológia tak populárna? Pozeráte sa na moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. LED lampičky sa vyznačujú aj tým, že majú dlhú služobnú životnosť. Takéto osvetlenie môže vydržať až 50 000 hodín. Základné benefity technológie používanej pre LED lampy, sme vám už predstavili a teraz vám povieme niečo o samotnej ponuke.


Široký sortiment a rôzne prevedenia


V našej ponuke nájdete rôzne prevedenia pre LED lampy na stôl. Či už hľadáte LED stolové lampy na písací stôl pre štúdium alebo prácu, zaručujeme, že vás naša ponuka nesklame! V ponuke môžete naraziť na rôzne variácie na produkt LED stolné lampy s displejom. LCD displej vás informuje o čase, dátume a teplote. Taktiež môžete naraziť na rôzne alternatívy pre produkt LED stolová lampa s bezdrôtovým nabíjaním. Žiadne nadbytočné káble po stole, viac priestoru na vašu prácu – čo na to hovoríte? Medzi produktami sa určite nájde aj nejaká tá stolná LED lampa s USB, pokiaľ potrebujete práve také niečo. Ako vidíte, LED stolová lampa nemusí byť iba o poskytovaní svetla, ale môže v sebe skrývať aj ďalšie funkcionality, ktoré vám uľahčia život. Pracovné LED stolové lampy samozrejme nie sú tým jediným, čo v tejto kategórii môžete nájsť.


Detské lampičky


Nezabúdame ani na tých najmenších. Pre nich máme pripravené rôzne stolové LED lampys populárnymi animovanými motívmi (LED Star Wars, Hľadá sa Nemo, Tajný život maznáčikov a mnohé iné tituly). Práve takéto LED lampy do izby navodia tu pravú atmosféru. Nejedná sa iba o motívy, niektoré produkty totižto predávame priamo v tvare daného charakteru. Čo tak stolná LED lampa, ako Dory? Nie je problém, nech sa páči!


Neváhajte a nakupujte stolové LED lampy a moderné nočné lampy v našej ponuke už dnes!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i