Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Kúpeľňové svietidlá stropné - Zuma Line

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Kúpeľňové svietidlá stropné


Stropné svietidlá sa väčšinou vyznačujú malými rozmermi, vďaka čomu ich môžeme označiť ako univerzálny typ osvetlenia. Táto výhoda dáva stropnému osvetleniu možnosť vyniknúť v priestore obývacích izieb, kúpeľní, kuchýň aj detských izieb. A práve na rôzne variácie pre stropné svetlo do kúpeľne, sa pozrieme v nasledujúcej kategórii.


Stropné kúpeľňové svietidlá predstavujú hlavné svetlo miestnosti, avšak často bývajú doplnené napríklad o nástenné svietidlá alebo veľmi populárne svietidlá nad zrkadlo. LED stropné svietidlo do kúpeľne v sebe skrýva dlhodobú životnosť (až 50 000 aktívnych hodín) a zároveň vám pomôže ušetriť náklady prostredníctvom nižšej spotreby energie. Určite odporúčame stropné svietidlá do kúpeľne od prestížnych značiek ako Philips, SELINA alebo Briloner.


Pozor na vodu!


Všetky stropné svietidlá do kúpeľne v našej ponuke majú uvedenú aj príslušnú IP hodnotu. Táto hodnota vás informuje o tom, ako je svetlo odolné aj napríklad voči tekutým časticiam. Preto vám pred kúpou odporúčame si túto hodnotu pozrieť v našom článku, keďže práve LED kúpeľňové svietidlá môžu počas svojho života prísť do styku s vodou. Najčastejšie narazíte na svetlo do kúpeľne IP44.


Akcia na stropné svetlá do kúpeľne?


V prípade, že chcete ušetriť, odporúčame navštíviť kategóriu zameranú na akciové produkty, kde môžete nakupovať aj zľavnené kúpeľňové stropné svietidlá. V prípade svetelného vybavenia kúpeľne, je taktiež nutné dodržiavať bezpečnostné zóny. Viac o tom, ako vybrať kúpeľňové svietidlá v našej poradni!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i