Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Kancelárske osvetlenie - Reality

Vendor 8
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Kancelárske svietidlá – Žiarivky, lampy a príslušenstvo


Naša kategória je zameraná na kancelárske osvetlenie a môžete, teda prezerať žiarivky, stolné lampy a príslušenstvo k PC. Teda komplexné vybavenie pre vašu kanceláriu!


Žiarivky


Žiarivkové svietidlá sú veľmi populárne v pracovných priestoroch. Jedná sa o svetlá, ktoré v sebe majú zabudovanú dlhú žiarivkovú trubicu, pričom dokážu poskytnúť veľa intenzívneho svetla a popritom zaberajú málo priestoru. K tomu ešte spotrebujú omnoho menej elektrickej energie ako staršie osvetlenie, v ktorom bola klasická žiarovka. Najpopulárnejším typom je žiarivka T5. V našej ponuke nájdete túto žiarivku s rôznymi wattovými napojeniami (žiarivka T5 13W, 14W 21W ako aj nízko 8W). A pokiaľ chcete ísť naozaj s dobou, zaobstarajte si do vašej kancelárie LED žiarivkové svietidlá. Ušetríte ešte viac a získate kvalitné svetlo s dlhou životnosťou.


Žiarivkové svietidlo sa vyrába v niekoľkých odtieňoch svetla a v rôznych dĺžkach. Žiarivkové svetlá rozoznávame v dvoch základných kategóriách, v závislosti od toho, ako sú upevnené. Prvým typom, ktorý je tesne pripevnený ku stropu sú prisadené žiarivky. Druhým typom sú tie, ktoré visia zo stropu, ide o takzvané závesné žiarivky. V našej ponuke taktiež nájdete samostatnú kategóriu pre dizajnové žiarivky (s výstrednými farebnými prevedeniami – oranžová, zelená).


Lampy pre vašu kanceláriu


Kancelárske lampy stolové sú určené najmä na pracovné prostredie, ale môžete ich využiť aj pri študovaní. V našej ponuke nájdete rôzne variácie, napríklad máme lampy s LCD displejom, s bezdrôtovým nabíjaním a mnohé ďalšie. V tejto ponuke sú zahrnuté taktiež stmievateľné stolné lampy.

LED stolové lampy, v ktorých je už podľa názvu jasné zahrnutá  LED technológia. Jedná sa v súčasnosti o najšetrnejšiu a najúspornejšiu technológiu pri výrobe svietidiel. LED vám ušetrí aj peniaze vďaka svojej nízkej spotrebe energie a poskytne vám kvalitné svetlo s pomerne dlhou životnosťou. 


Počítačové príslušenstvo


V tejto kategórii čaká na vás rôzna škála počítačového príslušenstva, ako napríklad myš, slúchadlá, čítačka čipových kariet, čistič obrazovky a mnohé iné.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i