Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Dizajnové nástenné svietidlá - LED2

Vendor 3
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Dizajnové nástenné svietidlá


V rámci našej ponuky nástenných svietidiel, sme si pre vás vyhradili samostatnú kategóriu pre rôzne variácie produktu nástenné dizajnové svietidlo. Nástenné dizajnové svietidlá nachádzajú uplatnenie, pokiaľ potrebujete ešte osvetliť slabo osvietené oblastí daných miestností, na ktoré nestačí centrálne stropné svetlo alebo lustre. Okrem prvotnej svetelnej funkcie, tieto svietidlá taktiež efektívne napĺňajú dekoračnú funkciu, a to práve dych berúcimi dizajnami!


V rámci ponuky narazíte na rôzne štýlové a farebné prevedenia pre nástenné dizajnové LED svietidlá, avšak všetky majú spoločné jedno – skutočne luxusné dizajny! LED technológia, ktorou disponujú príslušné produkty sa vyznačuje nižšou spotrebou energie a kvalitným, silným svetlom. Okrem toho, sa táto moderná technológia poskytuje aj dlhú služobnú životnosť, ktorá sa odhaduje až na 50 000 aktívnych hodín. To, kde sa rozhodnete umiestniť naše luxusné nástenné svietidlá je skutočne len a len na vás. Možností použitia sú skutočne bohaté a variabilita kombinovania tiež. Vďaka honosným prevedeniam, si z ponuky vyberiete dizajnové svietidlá do obývačky či už ju máte zariadenú v rustikálnom štýle, vintage, drevenom alebo nejakom modernom štýle. Za zmienku určite stoja produkty výrobcu Kemar, ktoré sa vyznačujú luxusnými modelmi a výrobcu SIGMA, ktoré si vás získajú netradičnými tvarmi.


Šetrite vo Svete svietidiel - Zľavy na nástenné dizajnové svetlá


Taktiež vám odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie, v ktorej máte možnosť nakupovať aj nástenné designové svietidlá za zvýhodnené ceny! Zľavy sú však limitované, a preto sa poponáhľajte!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i